Rüyada Fenalaşmak

Rüyasında fenalaşmak, rüya sahibinin gerçek hayatında işlerinin istediği gibi geçmeyeceğine birden işlerinin bozulacağına delalet eder. Rüya sahibini peşi sıra gelen bir çok aksilik beklemektedir. Sadece iş hayatının değil aynı zamanda aile hayatındaki huzurun da kaçacağına, istediği durgun ve huzurlu hayata bir süre veda edeceğine alamet eder. Beklediği alacaklarının tahsilini yaptığında işlerini ancak düzene sokabileceğine alamet eder. Yaptığı girişimlerde ise planladığı gibi işleri gitmeyecektir, buna karşı tedbir almalıdır. Buna rağmen bazı yorumlarda ise zorluklara rağmen işlerinde başarıya ulaşacağına ve bu başarıları ile kendisinin hep hatırlanacağına dair rivayetler de mevcuttur.

Rüyada Birinin Fenalaştığını Görmek

Rüyasında birini fenalaşırken görmek ise başına gelecek kötülüklerini ve musibetleri savıp bu musibetlerden hayırlara çıkacağı anlamındadır. Rüya sahibini yaptığı işlerde hayırlı sonuçlar, muvaffakiyetler, bol kazançlar beklemektedir. Yaptığı girişimlerinde ise işlerinin yolunda gideceği, düşünmediği – planlamadığı kişilerin yardımı ile işlerini kolaylıkla halledeceğine yorulur. Sağlığı ile ilgili sorunlarını def edecek keyfiyete erişecektir. Aynı zamanda hanesinin içerisinde olan bir takım sorunları salaha erişecektir. Tüccar ise işlerinde yaşadığı sıkıntıların geride kalacağının bol kazançlı ve bereketli günlerin habercisi niteliğindedir.

Rüyada Arkadaşının Fenalaştığını Görmek

Rüyada bir arkadaşının fenalaştığını gören kişiye işlerinde muvaffakiyetler müjdelenmiştir. Çıktığı yolda bütün engelleri aşıp büyük bir başarı kazanacağına delalet eder. İş hayatında ya da eğitim hayatında adından sıkça söz ettirecek büyük işlere imza atacağına ve bu işler sayesinde bolluğa erişeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın