Skip to Content

Rüyada Eski Eşya Görmek

Rüyada görülen eski eşyaların türüne göre çeşitli yorumlar bulunmaktadır. Rüyada eski eşya görmek genellikle nadir bulunacak olan hayırlı ve kıymet bilen bir dosta delalet etmektedir. Rüyada eski eşya satın aldığınızı görüyorsanız sıkıntılarınızı kısa süre içerisinde atlatacağınız şeklinde yorumlar yapılır. Eski bir eşyayı sattığınızı görmeniz durumunda ise, sıkıntılarınızı yine kısa sürede atlatacağınız şekilde işaretler mevcuttur.

Rüyada Antika Eşya Görmek

Rüyanızda antika eşya gördüyseniz kıymetli bir eşyanın hayatınıza gireceğine ya da değerli bir dosta sahip olacağınıza dair yorumlar yapılır. Kendinizi antikacı dükkanında gezerken gördüyseniz maddi değeri yüksek olan bir eşyaya sahip olacağınız işaret edilmektedir.

Rüyada Eski Mobilya Görmek

Rüyasında eski bir mobilya gören kişinin duygusal olarak olumlu gelişmeler yaşayacağı söylenir. Evlilik planları yapmakta olan kişilerin gördüğü bu rüyalar nişanlanma şeklinde yorumlanır. Bekar kişiler için hayırlı ve iyi bir kısmete yorulan bu rüyalar, evli kişiler için işlerin yoluna girmesini işaret eder.

Rüyada İkinci El Eşya Görmek

Rüyada ikinci el eşya görülmesi mevcut olan maddi ve manevi sıkıntıların daha da fazla olacağına işaret eder. Bu tür rüyalar görülmesi yeni planların yapılması gerektiğini gösterir. İkinci el bir eşyayı satın aldığını gören kişinin bir başka kişinin sıkıntılarını üstleneceği ve ona yardım edeceği söylenir. Eşyaların kendi hanesine girdiğini gören kişinin ise hane içerisinde büyük sıkıntılar yaşayacağı işaret edilir.