Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyasında eski eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin kendisine ait olmayan bir mala el koymaya çalıştığı ve doğru yoldan sapmak üzere olduğu işaret edilir. Helal olmayan rızkın ve kazancın yaratacağı geçici gelirin tasviri olan rüyada eski eşle cinsel ilişkiye girmek bazı kişiler tarafından anlık isteklerin getireceği olumsuz sonuçlar olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girip Pişman Olmak

Fazla sürmeden yol yakınken dönülen bir yanlış ve rüyayı gören kişiye hayrı dokunmayacak bir işin sonlandırılması anlamına gelmektedir. Ayrıca bu tür bir rüya özü ve sözü bir olmayan yakın çevredeki arkadaşların ve tanıdıkların da olduğunu gösterir. Getirisi olmayan, maddi düzeni bozacak olan yanlış hayallerin olacağı dönemlere işaret eden bu rüya çocuksu tavırların da kişiye zarar vereceğinin bir işaretidir.

Aile büyükleri tarafından azarlanmak, eş ve dostlardan sürekli eleştiri almak ve çocuklara kötü örnek olmak da bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girmek İstemek

Gereksiz işlere kalkışarak kendini rezil etmek, insanlara laf vermek ve kişinin yakınlarındaki insanlara olumsuz duygularını yansıtacağı anlamına gelir. Ailesini de güç duruma düşüreceği söylenen bu kişilerin yetişkin gibi davranmayıp etraflarına zarar verdikleri söylenmektedir. Ayrıca kişinin özel hayatına özen göstermediği ve iş hayatında düşüş yaşayacağı şeklinde de bu tür rüyalar yorumlanabilmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın