Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyasında eski eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin kendisine ait olmayan bir mala el koymaya çalıştığı ve doğru yoldan sapmak üzere olduğu işaret edilir. Helal olmayan rızkın ve kazancın yaratacağı geçici gelirin tasviri olan rüyada eski eşle cinsel ilişkiye girmek bazı kişiler tarafından anlık isteklerin getireceği olumsuz sonuçlar olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girip Pişman Olmak

Fazla sürmeden yol yakınken dönülen bir yanlış ve rüyayı gören kişiye hayrı dokunmayacak bir işin sonlandırılması anlamına gelmektedir. Ayrıca bu tür bir rüya özü ve sözü bir olmayan yakın çevredeki arkadaşların ve tanıdıkların da olduğunu gösterir. Getirisi olmayan, maddi düzeni bozacak olan yanlış hayallerin olacağı dönemlere işaret eden bu rüya çocuksu tavırların da kişiye zarar vereceğinin bir işaretidir.

Aile büyükleri tarafından azarlanmak, eş ve dostlardan sürekli eleştiri almak ve çocuklara kötü örnek olmak da bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girmek İstemek

Gereksiz işlere kalkışarak kendini rezil etmek, insanlara laf vermek ve kişinin yakınlarındaki insanlara olumsuz duygularını yansıtacağı anlamına gelir. Ailesini de güç duruma düşüreceği söylenen bu kişilerin yetişkin gibi davranmayıp etraflarına zarar verdikleri söylenmektedir. Ayrıca kişinin özel hayatına özen göstermediği ve iş hayatında düşüş yaşayacağı şeklinde de bu tür rüyalar yorumlanabilmektedir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Şahlo Babnajan

Eski eşimi sürekli rüyamda goryorum neden acaba

soner özçelik

sevgilimi eski eşiyle ilişle ilişkiye girerken gördüm ama ağlıyordu

Emine çınaroğlu

Rüyamda ayrı yaşadığım eşimle ilişkiye girerken başka bir kadın tarafından oanın fotoğraflanıldığını anlayıp pişmanlık yaşadığımı gördüm bu rüya bana mesajmıdır çünki boşanma davam devam ediyor ve az bir zaman önce ben eşimle belki bir daha deniyebilirim diye bir adım attım konu aldatmaidi onun tarafından kişi çok bencil biri 32 yıllıık evlilikti sizce

Murat

Rüyamda eski karım ile çok kısa ilişkiye girdik. Ben hiç zevk almadım ve bir reaksiyon yaşamadım. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Yasemin Koca

Ben 9 sene önce boşandığım eşimi çok sık rüyamda görüyorum. Bu rüyalarımın bir anlamı var mıdır? Yorumlar mısınız?

Serap

Ben ekim ayında eşimden ayrıldım fakat ekim ayından beri eski eşimi sürekli olarak rüyamda görüyorum. Bir defa kolumu tutuyor ve gitme diyor. Bir rüyamda ise arabamın şoför koltuğunda ve yakıt aldım işe gidebilirsin diyor. Bir başka rüyamda ise beraber olmak istiyordu. Genelde böyle rüyalarımda ne görürsem göreyim mutlaka oluyor. Bir diğer rüyamda ise babam, onun babasını ve eski eşimi traş ediyordu. Bu rüyalarım ne anlama geliyor?

Murat arslan

Rüyamda boşanma durumunda olduğum ve ayrıldığım eşim ile beraberlik istiyorum. Bu beraberlik gerçekleşmiyor. Çünkü ablam evden gitmiyor. Bunun anlamı nedir acaba?