Rüyada Eşini Çıplak Görmek

Rüyada eşi çıplak olarak görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişi kadın ise, evlilikte yaşanan ve kişilerin birbirlerini anlama konusunda ortaya çıkan sıkıntılar olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi erkekse, yakın akrabalarından kötü bir ölüm haberi alacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada eşini çıplak görmek bazı alimler tarafından hayırlara da yorulur.

Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada kendisini çıplak gören kişi bu durumdan utanıyorsa hayatında yapacağı yanlış seçimler ve büyük bir para kaybı söz konusu olabilir. Kişinin çıplaklığından utanmadığı durumlarda veya bu durumdan farkında olmadığı durumlarda ise kariyerinde terfi etmek için çabalayacağı ve bu çabaların olumlu olmayacağı işaret edilir.

Rüyada Soyunduğunu Görmek

Rüya gören kişinin kariyerinde prestij ve pozisyon kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Daha farklı bir yorum olarak ise kişinin ciddi bir hastalığın pençesinden çıkacağı söylenir. Rüya gören kişinin kendisini bir odada tek başına çıplak olduğunu görmesi ise düşmanlarının zayıf yönlerini keşfedeceği olarak yorumlanır.

Rüyada Çıplak Çocuk Görmek

Rüyada çıplak bir çocuk görülmesi, görülen çocuğun cinsiyetine göre yorumlanır. Erkek çocuğu çıplak görmek, kısa vadede temiz ve mutlu bir habere, kız çocuğu çıplak görmek ise kısa sürede kazanılacak olan mal ve mülke yorumlanır. Rüya sahibi eğer rüyasında bir çıplak çocuk gördükten sonra korkuyorsa yakınlarından kötü haberler alacak ve iş hayatında olumsuz durumlar yaşayacak anlamına gelir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (9)

Gülsen oruc

Rüyamda kocam benim ceptelefonumu kelpetenle kiriyordu bende ona cok bağiriyordum ama cok sinirleniyorum ve ona diyorum neden kiriyorsun birseymi gördün bana gösterseydin diyorum ama hic cevap vermiyor

avcı

merhabalar ben bir erkek takipçinizim eşimi rüyamda bir kalabalığın içinde çıplak gördün aralarından geçip gitti daha sonra bir satıcıdan üstünü örtecek bir şey istedi ve örttü hayır olsun inşaallah saygılar.

Yalcin

Merhaba ruyamda sokakta bilmedigim birilerinden kacarken saklanmak icin bir eve giriyorum gormesinler diye coktugum sirada evin icinden cirilciplak bi adam cinsel organini gosterircesine yanima cokuyor hemen arkasindan cirilciplak esim gelip onun yanina cokuyor ve uyaniyorum bunun yorumu ne olabilir

arşak özberberyan

rüyamda eşimi çırılçıplal evin koridorunda bana slona doğru geliyordu ve ayakta sarıldık sonra birden uyandım

İrade

Merhaba
Rüyamda eşimi çıplak sokakda koşan gördüm gördum ve sarhoşdu ayıp olmasın diye arkasınca elbise götürdüm geydirdim.bu arada eşim geçici olaraq ceza evindedir çok endişeli tüm

Aynur

Rüyamda eşim çıplaktı. Ben de neden çıplak olduğunu sorduğumda, hiç farkında olmadığını söyledi. Ardından giyinmek için odaya koştu. Yorumlar mısınız?

Ada

Eşim banyo yapmış. Çıplak olarak dışarı çıkmış. Çevrede tanıdık insanlar var. O da bir şeyler yapıyor ve insanlara yardım etmeye çalışıyordu.

azize

Rüyada eşimin çalıştığı yere gittim. Eşim kısa bir etek giymişti. Yanında çıplak bir bayan da vardı. Çıplak bayan bana, eşin sürekli böyle yapıyor dedi. Bu rüyayı yorumlar mısınız?

Barış

Rüyamda evimizin yatak odasında eşime uyuyorduk. Biz uyurken aramızda 2 tane kedi vardı. Yorumlar mısınız?