Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

Rüyasında eşiyle ilişkiye gördüğünü gören kişi erkek tarafı ise devlet makamlarında üst bir yönetici konumuna terfi edebilir. Kocası ile ilişki içerisine girdiğini gören kadın olduğu zaman ise zor günlerin geleceği ancak ufak bir çaba gösterildiği takdirde bugünlerin geçeceği şeklinde yorumlar yapılır. Rüyasında düşmanı ile ilişkiye girdiğini gören kişiler ise, gerçek hayatta kendisine düşmanlık besleyen insanlardan korunur. Rüyada eşiyle ilişkiye girmek aynı zamanda çevreden gelebilecek zararların da azalmasına işaret eder.

Rüyada Tanıdığı Biri ile Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyanızda tanıdığınız bir insan ile cinsel ilişkiye girdiyseniz hayatınıza yeni insanlar girecek demektir. Rüyanızda ilişki içerisinde olduğunuz kişiyi tanımıyorsanız sosyal çevrenizdeki saygınlığın zarar görebileceği de söylenebilir. Rüyada ilişkiye girdiğiniz kişi hayat kadınıysa sahip olduğunuz mal ve mülkleri legal olmayan yollar ile elde edeceksiniz anlamına gelir.

Rüyada Eşinin Başkasıyla Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyanızda eşinizi başka bir insan ile cinsel ilişkiye girerken gördüyseniz aile içerisindeki huzursuzluğa işaret ediliyor demektir. Bu sıkıntıların üzerine gitmeniz gerektiğine yorulur. Eşler arasındaki yanlış anlaşılmaların artacağı da bu rüyanın diğer olumsuz yorumları arasında yer almaktadır. Yerine getirmeniz gereken ancak bir türlü yerine getirmediğiniz sorumluluklarınıza yoğunlaşmanız gerektiği de rivayet edilir. Düşünce kalıplarınızı bir kenara bırakarak kendinize yoğunlaşmalı ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getirerek eşiniz ile aranızdaki sorunları bir an önce düzeltmelisiniz.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ercan

Karımı kacırdılar 15 milyar icin karımı aldım yanlarında

HAcer uyanık demir

Rüyamda beyaz canlı bir kedinin derisini yürüyordu birisi hiç tepki vermiyordu