Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek

Rüyada eski bir arkadaşı görmek, kişinin hem iş hem de aile yaşantısında maddi ve manevi sorunlar yaşadığına ve bir türlü kendisine bir çözüm yolu bulmadığına fakat sonunda çok sevdiği birinden maddi yardım görerek borçlarından kurtulacağına işaret eder. Üstelik rüya sahibinin yardımına kendisinin daha önce çok kez yardım ettiği kişilerin koşacağı anlamına da gelir. Bu sayede kişinin büyük bir sevinç ve mutluluk yaşayacağını da belirtmek gerekir.

Eski Bir Arkadaşı Öpmek

Bir kişi rüyasında eski bir arkadaşını görüyorsa bu o arkadaşının derdine derman olacağı anlamına gelir. Yani gördüğü kişinin çok büyük maddi sıkıntıları ve borçları olduğunu öğrenen rüya sahibi kendisine ciddi bir maddi yardımda bulunarak onun sıkıntılarına son verecektir. Üstelik bu sayede dostluklarının daha da sağlamlaşacağına delalet eder.

Eski Bir Arkadaşa Sarılmak

Rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi demek, uzun zamandır görmediği çok sevdiği eski bir arkadaşını görerek eski günlerden konuşacağına işaret eder. Bu durumdan son derece mutlu olacak olan rüya sahibinin bu eski arkadaşı ile tekrar görüşmek üzere sözleşeceği ve yeniden buluşacağı şeklinde yorumlanır.

Eski Bir Arkadaşla Konuşmak

İş anlamında zorlu günlerden geçen rüya sahibinin kısa bir süre sonra bu sıkıntılarından kurtularak düzlüğe çıkacağına delalettir. Kişinin karşısına çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmesi halinde hem büyük başarılara imza atacak hem de ciddi kazançlar sağlayarak maddi manevi tüm sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Sermin Ceren Gökmen

Eskiden tanışıp fakat hiç yüz yüze görüşmediğim bir arkadaşım vardı. Erkek. Rüyamda onunla karşılaşınca deli gibi sarıldık birbirimize ve dudaktan öpüştük. Birbirimize ne kadar çok özlem duyduğumuzu anlattık. Şu an sosyal medyada ara sıra bakıyorum hesaplarına ama asla bir konuşmamız yok. Küs değiliz ama konuşmuyoruz.

Öztürk

Rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşım ölmek üzereyken ona bakıyorum sarılıyorum ağlıyorum öpüyorum onu sonra artık sağlık görevlileri onu öldürmek için geliyorlar engel oluyorum ölmesine izin vermiyorum anlamı ne demek acaba

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14