Skip to Content

Rüyada Felak Suresini Okumak

Rüyada felak suresini okumak, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlıdır. Özellikle de İslami açıdan rüyayı yorumladığınız Allah katında sevilen bir kul olduğunuza işaret eder. Aynı zamanda giriştiğiniz her işte de muvaffak olacağınız anlamına gelir. Rüyasında felak suresini okuduğunu gören kişinin neredeyse yolda yürürken dahi ayağına taş değmez, hem iş hem de özel hayatından yolları hep açık olur.

Felak Suresinin Okunduğunu Görmek

Bu rüya kişinin refaha ve huzura ereceği anlamına gelir. Varsa dertlerinden kurtulacağı ve sıkıntılı günleri geride bırakacağına işarettir. İçinden geçirdiği ne dilek varsa gerçekleşeceği ve üstelik bunun en kısa zamanda olacağına delalet eder. Rüyasında başka biri tarafından felak suresinin okunduğunu duyan ve onu dinleyen kişi günahlarından kurtulacağı gibi İslami açıdan da kendini hidayete ermiş olarak hisseder. Geçmişte yaptığı hataların ardından artık doğru yolu bulduğu ve Allahın yolundan ilerleyeceğine işaret eder.

Felak Suresi Görmek

Bir kişi rüyasında felak suresi görürse, yaptığı yanlışları anlayarak onlardan döneceği ve Allahtan af dileyeceği anlamına gelir. Ayrıca böyle bir rüya gören kişinin ailesi de özellikle anne ve babası da onunla ilgili iyi şeyler düşünür ve ondan razı olur. Onun için dualar eder hep iyiliğini isterler. Rüya sahibinin hayır işleri yaptığına ve merhameti ile çevresinde tanındığına da delalet eder. Ayrıca temiz kalbi ve dua ile başladığı işlerden de iyi kazançlar elde eder ve helal para ile kendine ciddi bir servet yapar.