Rüyada Erkekle Öpüşmek

Rüyada erkekle öpüşmek, rüya sahibi için olumsuz bir gelişme yaşanacağına ve buna bağlı olarak da üzüleceğine delalettir. Aynı zamanda bu rüyayı kişinin hayatına yeni bir insanın dâhil olacağı ve onunla aşk ilişkisi yaşayacağı ya da belki çok iyi bir dost olacağı anlamına gelir. Böyle bir rüya gören kişinin çevresinde hep kendisi gibi iyi kalpli ve uzun yıllar dostluk edebileceği insanların varlığına yorumlamak mümkündür. Ayrıca tanıdığı bir kimseyi öptüğünü gören kişi ise, o insanla yakın bir zamanda karşılaşacağı ve onunla iyi vakit geçireceği anlamına gelir.

Yaşlı Bir Erkeği Öpmek

Bir kimse rüyasında yaşlı bir erkeği öptüğünü görüyorsa, bu o kişinin uzun süredir dileği ve yerine gelmesini istediği tüm dileklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Adım attığı bir girişim hayırla sonuçlanacağı ve bunun sonunda rüya sahibinin sevaba gireceğine işarettir. Eğer rüyada öpülen kişi çirkin ve yaşlı ise, bu defa rüya sahibinin herhangi bir durumdan zarar uğrayacağına delalettir.

Bir Erkeği Dudağından Öpmek

Kişinin oldukça yüksek bir meblağda paraya kavuşacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Son derece karlı iş ortaklıklarına girileceğine de yorumlanır. Rüyanızda dudağından öptüğünüz kişi tanıdık biri ise, bu defa onun ağzından dökülecek hayırlı ve müjdeli haberlerle sevineceksiniz demektir. Fakat rüyanızda dudaktan değil yanaktan öptüğünüzü görüyorsanız, bunu da helal yoldan kazanılan paranın daha da artarak rızkının katlanacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın