Rüyada Erkekle Konuşmak

Rüyada erkekle konuşmak, birden fazla türde yorumlanabilecek bir rüyadır. Mesela, rüya sahibi bekar ise ve bir erkek ile konuştuğunu görüyorsa, yakın zamanda birine karşı duygusal bir bağ kuracak demektir. Fakat rüya sahibi bekar ve kadın ise ve kendisini tanımadığı bir erkek ile konuşurken görüyorsa işte o zaman hakkında kötü dedikodular çıkacağı anlamına gelir. Hatta bu yüzden hem kendisini hem de ailesini zor duruma sokacağına da işaret eder. Diğer yandan evli bir kadının başka bir erkekle konuşması ise, kocasıyla arasında kıskançlıktan kaynaklanan bir sorun olacağına delalettir.

Yabancı Bir Erkekle Konuşmak

Rüya sahibinin doğru yoldan ayrılmak üzere olduğuna, örf ve adetleri hiçe saydığına hatta inançları konusunda bile şüpheler yaşadığına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi kadın ise, namusunu hiçe sayarak düşüncesizce hareketler etmesi ve bu yüzden çıkan dedikodulara maruz kalması anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin bu tür davranışlardan dolayı çevresinde kimsenin olmayacağı ve gittikçe yalnızlaşacağına delalettir.

Tanıdık Bir Erkekle Konuşmak

Kişi rüyasında tanıdığı bir erkekle konuştuğunu görüyorsa, rüya sahibinin bir derdi olduğu ve kendi başına işin içinden çıkamayacağı anlamına gelir. Bu sebepten çevresindeki insanlardan özellikle de hayat tecrübesine ve zekasına güvendiği kimselerden yol göstermelerini isteyecek ve aldığı fikirler doğrultusunda yolunu bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin kadın olduğunu düşünürsek, böyle bir durumda babalarından kendilerine yüklü bir miras, para ya da mal mülk kalacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın