Rüyada Emmek

Rüyada emdiğini görmek, eline mal geçeceğine yani, rüya sahibinin veya emen kişinin mal elde edeceğine, mal sahibi olacağına, emilen kişinin malından yararlanacağı­na işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyasında bir kadının memesinden emdiğini gören kim­se, o kadının malından faydalanacağına işarettir.

Rüyada bir kadının erkeği emdiğini görmesi, erkekten mal elde etmesine, bir erkeğin kadını emdiğini görmesi, kadın­dan mal elde etmesine işarettir. Daha açık yorumu şöyledir:

Rüyada görülen emmek, mal sahibi olmaya işaret eder.

Rüyasında bir hayvandan emdiğini gören kişi, zor bir işe başlayacağına işaret olarak yorumlanır.

Hasta birisinin bir kadını emdiğini görme­si, şifâ bulmaya işârettir.

Bir kimsenin bir uzvunu emmek, emdiği kişinin mal ve servetinden hisse almaya işâret eder.

Rüyada bir çocuğun meme emdiğini gör­mek, rızkının geniş ve bol olacağına; emdiği memeden süt değil de kan çıktığını görmek haram mal kazanacağına işârettir. Rüyada bir kimseyi emdiğini görmek, on­dan gelecek mala ve menfaate işâret eder.

Rüyada bir kimsenin memelerini em­diğini görmek, onun zevcesinden gelecek mala; burnunu emdiğini görmek, cebinden gelecek mala; uyluğunu emdiğini görmek, hı­sım ve akrabasından gelecek mala işâret eder.

Rüyada emzikli kadının erkek çocuğa süt verdiğini görmek, sevinç ve sürura; kız çocu­ğa süt verdiğini görmek de, üzüntü ve kedere işâret eder.

Rüyada birisinin kendisini emdiğini görse, emen insan o kimseden mal alır. Onun iki memesini emse, o insan o kimsenin hanımından mal alır. Eğer onun burnunu emse, o insan o kimsenin sevdiği birisinden mal alır. Oyluğunu emse, o kimsenin kavim ve kabilesinden mal alır.

 

Bir yanıt yazın