Rüyada Ele Kına Yakmak

Rüyada ele kına yakmak hayra yorulan son derece olumlu şeylere işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi muradına erer. Başına olumlu ve sevinçli şeyler gelir. Kişinin tüm istekleri gerçekleşir. İslami açıdan da bakıldığında son derece hayra yorulan bir rüyadır. Kişinin yaşamında güzel durumlara işaret eder. Burada cinsiyet olarak bakıldığında ise eğer rüyayı gören kişi kadın ise o zaman,  tez zamanda karşısına doğru bir insan çıkar ve çok mutlu olacağı bir evlilik yapar.

Dilekleri gerçek olur.  Kişinin yaşamında sevinç dolu günler başlar ve bir ferahlık olur.  Eğer bir adağı varsa adağı olur. Ama eğer evli bir kadın böyle bir rüya görür ise o zaman eşi onu çok mutlu eder ve asla üzmez. Kişinin eline yakılan kınanın tutmaması ise kişinin kendini tam olarak ifade edemeyeceğine işarettir.  Rüyada yakılan kına nakışlı ama şekilleri bozulmuş ise o zaman kişinin bir yakınına dair sıkıntılar yaşayacağının göstergesidir.

Rüyada Erkeğin Eline Kına Yakması

Rüyada eline yakan kişi erkek ise o zaman durum şu şekildedir. Bekar ise evlenir. Talihi açılır ve oldukça büyük mutluluklar yaşar.  Büyük paralar kazanır, toplumda itibar kazanır.

Rüyada Saça Kına Yakmak

Eğer kişi rüyasında saçına kına yakıyor ise tüm dileklerinin gerçekleşeceğine, kudretinin artacağına işaret eder.

Rüyada Sakala Kına Yakmak

Eğer kişi rüyasında sakalına kına yakıyor ise o zaman muhtaç kimselere yardım edeceğine ve İslami açıdan doğru yaşayan bir insan olacağına dairdir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın