Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kestiğin gören kişinin rüya tabirlerine bakıldığında genellikle iş hayatı hakkında yorumlarla karşılaşılır. Rüyada odun kesmek geçmişten rüyanın görüldüğü zaman değin yapılan işlerde eğer bir dikiş tutturulamamışsa kişinin rüyayı gördükten sonra işlerinin ve iş ilişkilerinin düzeleceğine dair yorumlanır. Eğer rüya sahibi işsizse emek isteyen bir işe girecek, halihazırda bir iş yerinde çalışıyorsa da çalıştığı yerdeki kişilerle ilişkilerinin düzeleceği bu rüyadan sonra yorumlanan yakın gelecek ile ilgilidir.

İşyerinde övülmenin ve takdir görmenin de alameti sayılan rüyada odun kesmek çalışma saatlerini zor geçiren kişiler için bir kurtuluş ümidinin yaklaştığına dalalet eder. Rüya sahibinin işinin ehli olması durumunda ise gerçek hayatta her iş alanında görülen kıskançlığın sona ereceğine, kendisini kıskananların da yanılgıya düşeceklerine dalalet eder.

Rüyada Baltayla Odun Parçalamak

Özellikle iş yerindeki ilişkiler ile yorumlanan bu rüya da iş yerinde biriyle sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin söz konusu kişiyi işten uzaklaştıracağına ya da ona üstün bir makamda işine devam edeceği yönünde tabi edilen baltayla odun parçalamak hayrın, bereketin ve rızkın da alameti sayılır.

Diğer taraftan bu rüyanın bazı tabirlerde yine iş hayatı ile ilgili olumsuz ve sıkıntılı bir döneme girileceği şeklinde geçtiği görülür. Ancak bu sıkıntıların uzun vadeli olmayacağı ve sıkıntılar esnasında yakın bir kişinin rüya sahibine destek olarak bunalımdan kurtulacağına yönelik yapılan yorumlar da ağır basar.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın