Skip to Content

Rüyada Ödül Almak

Ödül almak belli bir eforun sonucunda gerçekleştiği için bu rüyanın da gerçek anlamıyla tabir edildiği söylenebilir. Rüyada ödül almak rüya sahibinin tüm dikkatini vererek, uzun saatler harcayarak yaptığı işlerin parasal anlamda güzel bir geri dönüşü olacağı ifade edilir. İşinde ilerlemesini engelleyen bir problem çıkmayacağına da delalettir.

Rüyada Para Ödülü Kazanmak

Benzeri bir şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin alın teriyle elde edeceği gelire işaret eder. Rüya sahibi tarafından kazanılan bu gelirin, ihtiyaç sahipleri için harcanmasıyla hayır işleneceği rivayet edilir.

Rüyada Hediye Almak

Rüya sahibinin hayatının her alanında güzel gelişmelerin olacağını müjdeler. Rüya sahibinin mantıklı kararlar almasıyla mesleğinde, güzel yaklaşımlarda bulunmasıyla aile hayatında ve ikili ilişkilerinde kaliteli ve hoş vakitlere alamettir.

Rüyada Hediye Vermek

Yeni iş görüşmelerinin habercisidir. Rüya sahibinin maddi açıdan sıkışmaya başladığı bir dönemde ilaç gibi gelecek olan bir işi işaret eder.

Rüyada Kolye Hediye Almak

Rüya sahibinin özel hayatında güzel ahlaklı bir kimse ile beraber olacağına delalettir. Safi duygularla yaşanacak mutlu ve sağlıklı bir ilişkiye işaret eder.

Rüyada Güzel Haber Almak

Olduğu gibi tabir edilen rüyalardandır. Hayırlı gelişmelerin rüya sahibine müjdeleneceği ve bu gelişmelerden sonra rüya sahibinin hayatında birçok önemli olayın yoluna gireceği rivayet edilir.

Rüyada Altın Almak

Rüya sahibinin kafa yorduğu ve efor sarf ettiği bazı konularda, o konunun ehli, idealist kimseleri idol olarak kabul etmesiyle kendisini geliştireceği rivayet edilir.