Rüyada Elbise Dikmek

Rüyada elbise dikmek hayırla yorumlanır. Rüya sahibi, rüyada kendisine elbise dikiyorsa, iş anlamında yeni bir yatırım yapacağı, başkası için elbise dikiyorsa, o kişiye yardımcı olabileceği bir konuda hayır duası alacağına işaret olur.

Rüyada Elbise Görmek

Rüyada elbise görmek birbirinden çok farklı anlamlara çıkabilir. Burada doğru tabiri bulmak için rüyanın tümünü ve görülen elbisenin nasıl olduğunu da dikkate almak gerekir. Örneğin; triko elbise maddi sıkıntıya düşmemek için biraz eli sıkı olmanın vaktinin geldiğine, nişan elbisesi bekarlar için mutlu bir evliliğe, abiye elbise övgü dolu günlere, pembe elbise mutlu bir haberin kutlanacağına, mavi elbise hayallerin gerçekleşmesine, yeşil elbise ise huzura işarettir.

Rüyada Elbise Çalmak

Rüyada elbise çalmak pek hayra yorulmaz. Karmaşanın ortasına düşmeye, iyilik etmek amacıyla küs olan insanları birleştirmeye çalışırken kötü duruma düşmeye işarettir. Böyle bir rüya gören kimsenin bir süre çevresindeki insanlara karşı mesafeli ve tedbirli olmasında yarar vardır.

Rüyada Takım Elbise Görmek

Takım elbise gerçek hayatta resmi kurumları hatırlatmasından ötürü, rüyalarda da mesleki hayatı, devlet kapısını, maddiyatı, saygınlığı ifade eder. Umut duyulan bir iş görüşmesinden olumlu bir geri dönüş olacağına, maddi gelirin aniden yükselmesine, mülk sahibi olmaya delalettir. Bir diğer tabire göre, rüya sahibi bekar ise bu rüya ilerideki eşinin dışarıya karşı kapalı biri olmasına rağmen ev içinde neşeli ve sevgi dolu biri olacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın