Rüyada Beslemek

Rüyada beslemek hayır ile tabir edilir. Rüyada bir canlıya yardımcı olmak, gerçek hayattaki samimi ilişkileri, yardımcı olunan kimseleri simgeler. Gerçek hayatta yaptığı yardımların geri dönüşleri sonradan ortaya çıkacak ve rüya sahibinin maddi zenginliğe sahip olmasını sağlayacaktır. Rüya sahibi, bu zenginlik ile yine hayırlara vesile olacağı ve hem bu dünyada hem de öbür dünyada yüzünün güleceği rivayet edilir. Dini açıdan yorumlandığında ise yaptığı sevapların karşılığını alacağı rivayet olur.

Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada köpek besleyen kimseye, gerçek hayatta sadık ve kalıcı hakiki bir dosta sahip olduğu müjdelenmiştir. Rüya sahibi ve dostu arasında bir ömür boyu güven ve saygı sürecektir.

Rüyada Yılan Beslemek

Hayra yorulan bir rüyadır. Mesleki hayatınızda ve özel yaşantınızda yeni heyecanlar yaşayacağınızı müjdeler. Maddi gelirin artacağı, mesleki olarak itibarınızın git gide sağlamlaşacağı rivayet edilir. Evli bir kimse bu rüyayı görüyorsa, hanesinin monoton bir düzenden çıkarak daha mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağı tabir edilir. Başka bir rüya tabirine göre böyle bir rüya, dargınlık ya da soğukluk duyulan bir kimse ile yıldızların barışacağına alamettir.

Rüyada Güvercin Beslemek

Rüyasında güvercin beslediğini gören kimse bir yere ya da bir duruma mahkum edilmişse o durumdan kurtulup özgürlüğüne kavuşacağı rivayet edilir. Ayrılıklarının son bulacağı ve sevdikleriyle buluşacağı kendisine müjdelenmiştir. Bir başka rivayete göre güvercin beslediğini gören kimse umutsuz olduğu bir anda güzel haberler alarak eski heyecanına ve neşesine kavuşacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın