Rüyada Beyaz Dolap Görmek

İnatçı bir kimsenin zorlanacağı bir döneme gireceğini rivayet eden bir rüyadır. Çevresindeki kimselerin, rüya sahibinin lehine düşünerek söyledikleri cümleleri dikkate almamak konusunda inatçı olan bir kişi sorunlarını uzun vadede çözebilecekken, büyüklerin veya sevilenlerin söyledikleri sözler dinlenildiğinde, uygulandığında kısa sürede tüm sorunlar çözülebilir.
Başka bir tabire göre rüyada beyaz dolap görmek rüya sahibinin kendi hayatı içerisinde yaptıklarını düşünerek, muhakeme edeceği bir süreye rivayettir. Böyle bir rüya gördüyseniz sakin bir şekilde iç sesinizi dinlemeniz ve nelere ihtiyacınız olduğunu, nelerin fazlalık olduğunu bularak bu sonuçları mantıklı tercihler yapmak için kullanmalısınız. Fırsatını bulamadığınızdan denemediğiniz şeyleri deneyerek yeni yeteneklerinizi ortaya çıkartabileceğiniz güzel bir dönem olduğu da rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Ceket Görmek

Mesleki hayattaki zorlukları işaret eden bir rüyadır. Rüyasında beyaz ceket gören kimsenin sabırlı olması ve mantığını elden bırakmaması gerekir. Rüyanın görüldüğü dönem rakipleri tarafından zor durumlara düşebileceğinden, sağlam adımlar atılmalıdır. Diğer bir tabire göre ise, sevilen bir kişinin bakımını ya da maddi ihtiyaçlarını karşılamaya delalettir. İçindeki lider ruhunun dışarı çıkartmasıyla terfi alacağı kendisine müjdelenmiştir.

Rüyada Kirlenmiş Beyaz Ceket Görmek

Hayırla müjdelenen rüyalardan değildir. Rüyanızda kirlenmiş bir beyaz ceket gördüyseniz, iş hayatınız başta olmak üzere karar vermeniz gereken durumları, yapmanız gereken işleri ya da atmanız beklenen adımları fazla ertelememeye dikkat etmelisiniz. Çünkü bu rüya, fırsatların istemeden kaçabileceğine, bu aşamada daha dikkatli olmanız gerektiğine delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın