Rüyada Duvar Boyamak

Rüyada duvar boyamak rüya sahibin açık fikirli, her konuda olumlu tarafı görebilen, kararlı birine işaret eder ve kişinin hayatında karşılaştığı her engelde olumsuz noktaları olumlu hale, fırsatlara çevireceğine ve sonunda istediği noktaya varacağına tabir edilir. Ayrıca rüyayı gören kişinin büyük başarılara imza atacağına, hırslı ve kolay kolay vazgeçmeyen yapısı sebebiyle kariyerinde hızlı bir şekilde yükselerek istediği makama oturacağına, alın teri ile hak ettiği yere ulaşacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin her duruma olumlu bakabilmesinin hayatını gün geçtikçe güzelleştireceğine ve karşısına yepyeni fırsatlar çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Duvar Yıkmak

Rüyada duvar yıkmak rüya sahibinin oldukça sabırlı olması gereken bir dönem geçireceğine, bu dönemde rakipleri ve düşmanları tarafından sıkıştırılacağına ancak yeterince bekler ve akıllı hareket ederse hepsini mağlup edeceğine, daha aydınlık bir geleceğe kavuşacağına ve hep mutlu olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin refah ve mutluluk içinde yaşayacağı bir geleceği olacağına da tabir edilir.

Rüyada Duvar Yapmak

Rüyada duvar yapmak rüyayı gören kişinin düşmanlarının çok dişli olduğuna ve onun hayatına, malına, huzuruna zarar vermek isteyecek kadar gözlerinin döndüğüne bu sebeple kişinin dikkatli olması gerektiğine işaret eder ve bu rüya ayrıca uyarı niteliği de taşır. Genelde rüyada duvar yapmak koruma altına almak olarak yorumlanır bu sebeple kişinin düşmanlarını kendisinden uzak tutacak bir psikolojiye gireceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın