Rüyada Dua Okuduğunu Görmek

Rüyada dua okuduğunu görmek rüya sahibinin uzun zamandır istediği tüm istek ve dileklerinin gerçek olacağına, dünya hayatında olmasını dilediği her şeye sahip olacağına işaret eder. Rüyada tövbe ettiğini görmek ve dua etmek ise kişinin hem ahret hem de dünya hayatında rahat ve huzurlu olacağına delalet eder. Rüyada başkaları için dua eden ve iyi dileklerde bulunan kimse gerçek hayatta da yardıma ihtiyacı olan kişilere el uzatır, düşkünlere yardım eder.

Rüyada Dua Ederken Ağlamak

Rüyada dua ederken ağlamak dünya için edilen bir dua ise sıkıntıya ve derde düşmeye, Allah rızası için ağlanmışsa Allah tarafından sahip olunacak büyük lütuflara ve dünyevi tüm güzelliklere sahip olmaya yorulur. Rüyada namazda dua ettiğini görmek rüya sahibinin maddi ve manevi olarak hep rahatlık içinde olacağına ve bereketin hanesinden eksik olmayacağına delalet eder. Ayrıca kişinin tüm problemlerinin çözümünü bulacağına, engelleri aşacağına ve güzelliklere kavuşacağına, maneviyatını geliştirip, ufkunu genişleteceğine de işaret eder.

Rüyada Camide Dua Etmek

Rüyada camide dua ettiğini görmek kişinin bu günlerde manevi boyutunu genişleteceğine, bu konuda kendine bir şeyler katmaya çalışacağına, büyük nimetlere kavuşmaya, güzelliklere ve lütuflara alamet eder. Bu rüya kişinin dünya hayatı için çabalamayı bırakıp ahret hayatı için uğraşacağına da tabir edilir. Bazı alimlere göre rüyada camide dua etmek kişinin sıkıntılarının son bulacağına ve dualarının kabul olacağına, isteklerinin gerçek olacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın