Rüyada Domuz Öldürmek

Rüyada domuz öldürmek kişinin kendisinden hoşlanmayan, kötülük yapmak için fırsat kollayan çevresindeki birinden artık kurtulacağına, kendinden uzak tutacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya tatsız olaylar yaşanacağına ve bu durum karşısında çok üzüleceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına delalet eder. Rüyada domuz öldürmek ve kanının aktığını görmek kişiye zarar verecek bir düşmanın habercisidir bazılarına göre ise bu rüya düşmanı etkisiz hale getirmektir.

Rüyada Domuz Kesmek

Rüyada domuz kesmek kişinin bu günlerde çevresinden kötülük göreceğine, olumsuz şeyler yaşayacağına ve sonunda tüm bunlara karşı bazı önlemler almak zorunda kalacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin hayal kırıklıkları yaşayacağına, iyilik yaptığı kişiler tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin mal ve mülk konusunda problemler yaşayacağına, büyük kayıplarının olacağına tabir edilir.

Rüyada Domuz Kovalamak

Rüyada domuz kovalamak rüya sahibinin dostları arasında kıskanç kişiler bulunduğuna ve onlara karşı kendinizi onlara karşı savunacağınıza işaret eder. Rüyada domuzu kovalamak ve ardından yakalamak ise kötülük yapmak isteyen kişileri yolundan çevireceğinize ve fırsat vermeyeceğinize,  rüyada domuzu elinden kaçırmak ise bu kişilerin size zarar vereceğine delalet eder.

Rüyada Ölü Domuz Görmek

Rüyada ölü domuz görmek kişinin güzel bir haber alacağına ve çok mutlu olacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olup huzur içinde olmaya işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin iş hayatında her şeyin yolunda gideceğine, büyük başarılara imza atacağına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın