Rüyada Domates Toplamak

Rüyada domates toplamak rüyayı gören kişinin hiç ummadığı bir anda karşılaşacağı hayırlı bir kısmete, aile bireyleri ile ilgili yaşanacak güzel gelişmelere, alınacak neşeli haberlere işaret eder. Rüyada domates topladığını gören kişi iş hayatında büyük başarılara imza atar, saygınlık kanır ve çevresindekilerden takdir toplar. Rüyada bir bahçeden domates toplamak ise rüyayı gören kişini hanesinden birinin devlet makamında çalışacağına ve hızlı bir şekilde yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Domates Toplamak

Rüyada yeşil domates toplamak haram paraya el sürmek ya da kişinin sabırsız bir şekilde hareket ettiği, üzerine atıldığı anca verim alamayacağı, üstüne zarara gireceği işlere de yorulur. Ayrıca rüya sahibinin bir işte umduğu sonuçlarla karşılaşmayacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına da delalet eder. Rüyada yeşil domates toplayan kişi ticaret ile uğraşıyor ise işleri yavaşlar, engellerle karşılaşır ve müşterileri azalır.

Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek maddi kazanca tabir edilir ve rüya sahibinin bu günlerde kazancının bollaşacağına, gelirinin artacağına, zorlu günlerin üstesinden geleceğine, elinden kaçırdığı için üzüldüğü fırsatların yerine daha büyüklerinin geleceğine ve kişinin bu fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Domates Yemek

Rüyada kırmızı domates yemek iyiye yorulur ve kişinin mal, mülk edineceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin yatırım yapacağına, altın alacağına ve zor günlerinde hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın