Rüyada Dokunmak

Rüyada dokunmak rüyanın içeriğine göre farklı tabirlere sahip olmasına rağmen genel olarak iyiye ve güzele işaret eder. Kişinin bu günlerde hayatının daha iyiye ve güzele gideceğine, şansının yaver gideceğine ve aradığı mutluluğun yakın olduğuna delalet eder.  Kişinin her işinin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına ve karşısına hiçbir engel çıkmayacağına işaret eder.

Rüyada Birine Dokunmak

Rüyada birine dokunmak bu kişi ile çalışmaya, ortak iş yapmaya ya da bu kişi ile bir konu için iletişimde kalınacağına delalet eder. Rüyada görülen kişinin tanıdık olması o kişi ile sıkı ilişkilerin gelişeceğine ve muhabbet içinde olunacağına, rüyada görülen kişinin tanıdık olmaması halinde ise rüya sahibinin bu kişi ile yakın zamanda tanışacağına, sıkı bir ilişki kurulacağına, onunla çok iyi anlaşılacağına delalet eder.

Rüyada Saça Dokunmak

Rüyada saça dokunmak iyiliğe ve güzelliğe yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında büyük başarılara sahip olacağına, bolluk ve bereketin haneye hakim olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama olacağına, zengin ve varlıklı olmaya, sıkıntıda olanlar için borçlarını ödeyerek refah bir hayata sahip olacaklarına, huzur içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kabe’ye Dokunmak

Rüyada Kabe’ye dokunmak rüya sahibinin mutsuz ve üzücü bir dönem geçirdiğine ancak tüm bunları arkasında bırakacağına, karamsarlığından kurtulacağına ve her işini yoluna koyacağına, hastalıkların son bulacağına ve kişinin sağlığının her geçen gün daha da iyiye gideceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın