Rüyada Düğün Konvoyu Görmek

Rüyada düğün konvoyu görmek kişinin arda arda birçok güzel haber alacağına, birçok olumlu durumla karşılaşacağına ve her şeyi yoluna koyacağına delalet eder. İŞ hayatında ise makamını artıracağına, hızlı bir zaman sürecinde birden çok terfi alacağına, üst mevkilere ulaşacağına, şansının açık olduğu, her işinin istediği gibi gittiği bir dönem geçireceğine ve içinin rahat olacağına, huzur içinde geçireceği zamana, refah içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Araba Konvoyu Görmek

Rüyada araba konvoyu görmek bolluğa yorulur ve kişinin evinden eksik olmayacak berekete, her geçen gün artacak malına, olumlu ve güzel olaylara, kolaylıklara, rahat geçinmeye, rüya sahibinin işinde huzur içinde geçecek günlere, herkes tarafından sevilmeye, saygınlık ve takdir göreceği bir pozisyona terfi etmeye ve aile bireyleri ile büyük bir sevinç yaşamaya, haneye gelecek muhabbete ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Cenaze Konvoyu Görmek

Rüyada cenaze konvoyu görmek düşünülenin aksine iyiye işaret eder ve hayra yorulur. Rüya sahibinin uzun bir ömrünün olacağına, bu güne kadar ki tüm istek ve dileklerinin , ettiği duaların yolunu bulacağına ve gerçek olacağına, kişinin yüzünden eksik olmayacak gülümsemeye, her daim mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeye ve aile bireyleri ile iyi geçinmeye, dargınlık ve küslüklerin son bulmasına tabir edilir. Ayrıca bu rüya kişinin kazanç kapılarının açık olacağına, karşısına para kazanması için birçok fırsat çıkacağına ve rahat edeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın