Rüyada Düşünmek

Rüyada düşünmek, rüyayı gören kişi için hayırsız bir rüya olarak delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında terslikler ile karşılaşacağına, işlerinin azalacağına, rahatının kaçacağına, maddi zarara uğrayacağına, hayatının alt üst olacağına tabir olunur. Rüya sahibinin düşeceği sıkıntılı durum sebebi ile de ailesi ile olan muhabbetinin de bozulacağına ve evinde de huzurunun kaçacağına delalet eder.

Rüyada Ev Almayı Düşündüğünü Görmek

Rüyada ev almayı düşündüğünü görmek, rüyayı gören kişinin ailesinin ve kendisinin daha iyi ve daha konforlu bir yaşam standardına sahip olması için ek işlere ya da yan işlere girmeyi düşündüğüne delalet eder. Rüya sahibinin daha konforlu bir yaşamı hem kendi hem de ailesi için istediğine ve bunu başarmak için çareler aramasına tabir olunur.

Rüyada İşini Düşündüğünü Görmek

Rüyada işini düşündüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olmayı arzu ettiğine, terfi etmek istediğine ve kariyer hedeflerinin olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin işini düşündüğünü görmesi iş hayatında elde etmeyi istediği başarılar için sürekli kafa yorduğuna tabir olunur.

Rüyada İntihar Etmeyi Düşündüğünü Görmek

Rüyada intihar etmeyi düşündüğünü görmek, rüyayı gören kişinin emek verdiği işlerin sonucunda emeğinin hakkını alacağına, başarıya kavuşacağına, hedefine ulaşarak zafer kazanacağına tabir olunur. Rüyada intihar etmeyi düşünmek aksi şekilde tabir olup yalama daha çok bağlanmak için her yeni gün sebeplerin artacağına tabir ediliyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!