Rüyada Ezmek

Rüyada ezmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri hayta olan küs halinin bir anda değişmesine sebep olan bazı olaylar yaşayacağına, fırsatların bir bir eline geçeceğine, bu sayede de hayatta tekrar geri dönerek, zekice hamleler ile bıraktığı yerden daha sağlam devam edeceğine delalet eder. Rüyada ezmek düşmanı yenmek anlamında da yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin aşırı kibirli olup çevresindekilere karşı güç gösterisinde bulunacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Böcek Ezdiğini Görmek

Rüyada böcek ezdiğini görmek, rüyayı gören kişinin sahip olduğu gücünü doğru zamanda ve doğru hamle ile kullanacağına, düşmanına karşı galip geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hatalarından ders ala bir kimse olduğuna, insanlara karşı güvenmeden önce temkinli davrandığına, herkesi dost olarak saymadığına da delalet eder.

Rüyada Yılanın başını Ezdiğini Görmek

Rüyada yılanın başını ezdiğini görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan oldukça büyük ve güç sahibi olan bir düşmanının varlığına, rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine delalet eden uyarıcı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan bu düşmana karşı temkinli ve tedbirli olmaz ise maddi ve manevi olarak zarar görebileceğine de yo başına ne gelirse gelsin asla aile sırrını dışarı yansıtmayacağına, yorumlanıyor.

Rüyada Hamamböceği Ezdiğini Görmek

Rüyada hamam böceği ezdiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendine geleceğine, üstünde uzun zamandır bulunan rehavetten kurtulacağına, hayatta kaldığı yerden devam etmek için eline geçen fırsatları değerlendireceğine, düşmanlarını ise bu hali ile üzeceğine ve onarla karşı galip geleceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın