Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada düşük yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin aile yaşamında ya da iş hayatında yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu günlerin son bulacağına, her kötü olan olaya son noktayı koyacağına, rahatta ve huzura ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamı boyunca mutlu olacağına, yepyeni bir sayfa açacağına, başarılar elde edeceğine ve güzel olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek, rüyayı gören kişinin hayatında olup biten şeylerden fayda sağlayacağına, mutlu olacağına ve ağız tadının bozulamayacağına delalet eder. Rüyada bebek düşürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kötü düşüncelerden arınarak huzur bulacağına, kafasının rahatlayacağına, hayatı sil baştan yeniden yaşayacağına ve kötü olan her şeye nokta koyacağına delalet eder.

Rüyada Birisinin Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada birisinin düşük yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin maddi olarak uzun süredir sıkıntı yaşayan bir kişiye yardımda bulunarak onun feraha ve rahatta kavuşmasına yardımcı olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan bu kişiye yardım etmesi ile kendisinde huzur bulacağına tabir olunur.

Rüyada Eşinin Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada eşinin düşük yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin eşi ile birlik olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin eşinin yaladığı ailevi ya da iş yaşamında oluşan sıkıntılarında yanında yer alacağına, ona maddi ve manevi olarak destek vereceğine ve bu destek sayesinde eşi ile birlikte hareket ederek daha sağlam bir bağ kuracaklarına tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın