Rüyada Düşmandan Kaçmak

Rüyada düşmandan kaçmak, rüyayı gören kişinin harama el uzatacağına, helal olandan uzaklaşacağına, günah işlemeye, kötü kimseler ile arkadaşlık etmeye delalet eder. Rüyayı gören kişi eski temiz ve namuslu olan duruşunu kaybederek, kötü yolla gireceğine delalet eder.

Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düşman görmek, rüyayı gören kişinin gülü bir kişiliğe sahip olduğuna, sıkıntı ve dertlerin onu alt edemediğine, düşmanı olan kişileri ya da başına gelen sıkıntıları kolaylıkla def edebilme becerisine sahip olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendisine zararı dokunabilecek olan kişileri de her bir şekilde başarı ile geri püskürtebileceğine tabir olunur.

Rüyada Düşman Olduğunu Görmek

Rüyada düşman olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bir kimseyi yanlış tanıdığına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin düşman olarak ya da kötü kimse olarak tanıdığı bir kimseye beslediği duyguların değişeceğine, bu kimsenin aslında onunla aynı noktada birleşen birçok özelliğinin olduğunu anlayacağına ve onunla iyi arkadaş olacağına yorumlanıyor.

Rüyada Düşmanı Alt Ettiğini Görmek

Rüyada düşmanı alt ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yanlış ve hatalı davranışlarda bulunarak, mahcup duruma düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin yanlış bir duruma karışarak ya da yanlış anlayarak bazı olaylara girişeceğine sonrasında ise rezil olarak suçlanacağına yorumlanır.

Rüyada Düşmandan Saklandığını Görmek

Rüyada düşmandan saklandığını görmek, rüyayı gören kişinin hak yolundan ayrılarak günaha ve haram olana döneceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın