Rüyada Buzda Kaymak

Rüyada buzda kaymak, rüyayı gören kişinin gözü kara biri olduğuna, kimsenin cesaret gösteremediği işlere adım atacağına, riskli işlere gireceğine bu işler için canı pahasına mücadele edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin oldukça gözü kara bir kimse olduğuna yorumlanır. Bazı âlimlere göre dini anlamda hak yolundan ayrılmaya ve gaflete düşmeye delalet ederken bazı âlimlere göre ise sıkıntıdan kurtularak feraha çıkmak olarak yorumlanır. Buzda kayarken düştüğünü görmek ise rüya sahibinin iş hayatında yakından olan fakat onun kötülüğü için mücadele eden bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek, rüyayı gören kişi buzu kış aylarının yaşandığı zamanda rüyasında görmüş ise oldukça mutluluk ve sevinç getirecek olan olaylara delalet eder. Yaz ayları yaşanırken görülen buz ise sıkıntı ve kedere delalet eder. Rüyada buz üstünde yürüdüğünü görmek rüya sahibinin zor olan yollu seçtiğine delalet eder.

Rüyada Karda Kaydığını Görmek

Rüyada karda kaydığını görmek, rüyayı gören kişinin geleceğinin güzel olacağına, arzu ettiği şeylere kısa yoldan kavuşacağına, daima hep başkalarının önüne geçebileceğine, rakiplerine karşı daima zafer kazanacağına, bol rızık sahibi olmaya, zenginliğe delalet eder.

Rüyada Kaydığını Görmek

Rüyada kaydığını görmek, rüyayı gören kişinin neyle ve ne şekilde kaydığına göre farklı şekillerde yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre eğlenceye ve mutlu olmaya delalet ederken bazı âlimlere göre ise kaymak sıkıntıya düşmeye, dert sahibi olmaya delalet eder. Rüyanın genelline bakmak bu anlamda faydalı olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın