Rüyada Duşakabin Görmek

Rüyada duşakabin görmek kişinin ruhundaki arınma ve kendini yenileme isteğinin bir göstergesidir. Banyo ve yıkanmak ile alakalı olarak rüyada duşakabin görmek de benzer şekilde yorumlanır. Rüya gören kişinin sorumluluklarının ağırlığı altındaki çeşitli iç sıkıntısına, yolunda gitmeyen planlarına, hayatındaki mutsuz döneme ve bu olumsuz gidişatın sona ermesi isteğine yorumlanır.

Rüyada duşakabin görmek duygusal, hassas yapılı rüya sahibinin daha temiz bir ruh dinginliğine kavuşmak için ağır basan yalnızlık duygusundan ve bazı karamsar düşüncelerinden psikolojik olarak kendisini kurtarması için bir işarettir. Rüyada görülen duşakabin veya banyo; ferahlama, hayatına yön verme için doğru çıkışı bulma arayışlarıdır.

Rüyada Duşakabin İçinde Yıkandığını Görmek

Rüyada duşakabin, küvet, banyo veya leğen içinde yıkandığını görmek; iyiye, iyiliğe, doğruyu bulmaya yorumlanır. Ruhen arınma yaşayacak olan kişi hayatında yeni bir sayfa açacak, istediği refaha, maddi manevi kazançlı bir döneme adım atacaktır. Bazı tabirlerde duşakabin gibi yıkanma ile ilgili rüyalar çok sevinilecek bir müjde almak şeklinde de açıklanır.

Rüyada Duşakabin Satın Aldığını Görmek

Rüyada yıkanma ve arınma isteğine işaret olan duşakabini bir yerden satın almak; kendinizi yalnız hissettiğiniz, ailevi veya çevresel bir destek alamadığınız için kendi başınıza kaldığınızı anlatır. Rüya sahibinin hayat mücadelesini sürdüreceğine, yeni bir dünya kuracağına tabir edilir.

Rüyada Küvet Görmek

Rüyada küvet görmek ağır sorumluluklardan kurtulma ve rahatlama arzusuna işaret eder. Rüyasında küvet içinde yıkandığını gören kişi, çok yakında büyük bir ferahlama içine girecektir. Küvetteki suyun temiz olması, beyaz sabun köpükleri de yorumu güçlendirir. Bulanık, pis veya sarı su iyi sayılmaz, hastalık ile yorumlanır.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın