Rüyada Ekmek Pişirmek

Rüyada ekmek pişirmek farklı şekillerde yorumlanır. Ekmeğin içi; bilinen şeylerden yarar sağlamaya, çalışma ve tavırlarda saflığa veya gizli yapılan işlere, ekmeğin kabuğu ise; ikiyüzlülüğe, abartılı övgülere, anlaşmazlığa tabir edilir. Rüyada görülen ekmek; kazanç, bereket, emek ve iyilik ile karşılık bulur. Rüyada ekmek pişirdiğini gören insan, sürekli geçim derdinde olan arık bir kimsedir ve sabırla isteklerine ulaşacaktır.

Rüyada ekmek pişirmek için çalıştığını görmek; yararlı işler ile meşgul olmaya yorumlanır. Eğer kişi yanlış bir hayat tarzını benimsemiş ise bu rüya o kişi için bir uyarıdır. Rüyada fırını soğutmamak için alelacele ekmek pişirdiğini gören insan, kısa zamanda amaçlarına ulaşır. Fırından çıkan ekmek miktarı ne kadar çok ise o oranda eline nimet geçer. Bazı hallerde birçok ekmek görmek; kişinin aile yakınları veya arkadaşları ile ani karşılaşmalarına işaret eder.

Rüyada Beyaz Ekmek Pişirmek

Rüyada görülen beyaz ekmek; kolay ve çabuk meydana gelecek, helal, temiz rızka, rahat, refah geçinmeye yorumlanır. İyi ve temiz undan yapılmış pişkin ekmek, hoş, sükûnetli geçime, ilim irfan sahibi olmaya veya erkek rüya gören için güzel, beyaz tenli bir kadına işaret ettiğine tabir edilir. Rüyasında etrafındaki insanlara veya fakirlere ekmek dağıttığını gören kimse öğrenci ise öğrenmek ve kendisini eğitmek için daha fazla bilgi edinmeye ihtiyaç duyduğuna yorumlanır.

Rüyada Siyah Ekmek Pişirmek

Rüyada siyah ekmek pişirmek veya pişen ekmeklerin yandığını görmek pek hayra tabir olmaz. Rüya sahibi ve ailesi için geçim sıkıntısına, maddi manevi huzursuzluğa, planlanmış bir seyahat yolunun kapanmasına, amaçlanan bir işte engeller ile karşılaşılacağına dair ibaredir. Rüyada pişirilen ekmeğin kuru olması da kıtlık ve gelir kaybı olarak nitelendirilir.

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada fırından yeni çıkmış sıcak ekmek görmek; para ile alakalı bir derdinizin kalmayacağına işarettir, eğer rüyada pişirilen ekmek çok tatlı olursa, alım gücünün azalacağına, pazarın pahalılığına yorumlanır. Kırılmış, bölünmüş ekmek kazancın paylaşılması, inayet ve kolay şekilde sağlanan akardır. Rüyada ekmek kabuğu kesmek; çok zor bir sorun ile karşı karşıya kalmak anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın