Rüyada Deprem Sarsıntısı Görmek

Rüyada deprem sarsıntısı görmek, genel tabiri ile gerçek yaşamda olduğu gibi acı tecrübeler yaşanacağına işarettir. Ansızın ve umulmadık bir şekilde meydana gelen deprem sarsıntıları rüyada görüldüğü takdirde gerçek de deprem olacağına değil de yaşanan hayatta yeni bir değişikliğe gidileceğini gösterir. Rüyada deprem sarsıntıları ile korktuğunu görmek; iş ve geçim kaynaklarında meydana gelebilecek canlılığa ve de berekete göstergedir.

Rüyada deprem sarsıntısı görmek; bazı tabirlerde bir kişinin gördüğü görebileceği en kötü rüyalardan biri olarak değerlendirilir, uğursuzluk ve kazaların habercisi olduğunu ileri sürülür. Bazı tabirlerde de rüyada deprem sarsıntısı görmek; kavga etmeye, ağız dolusu kötü laflar sarf etmeye, huzur bozan haberlere ve de özel hayatın deşifre olmasına yorumlanır. Rüyada deprem sarsıntıları iyi haberlerin işareti olmasa da bu değişiklikler iyiye yorulmalıdır.

Rüyada Depremde Öldüğünü Görmek

Rüyada deprem sarsıntısı nedeni ile bir felaket yaşadığını ve öldüğünü görmek; rüya gören kişinin yaşayacağı olumsuz bir duruma işaret eder. Ayrılıklar, aile düzeninin bozulması, iş hayatında iflaslar, borçlanmalar, beklenmedik bir masraf gibi köklü değişiklikle veya yakın birinin ölümü görülebilecektir. Bazı rüya yorumcuları ise rüyada deprem de öldüğünü görmenin iyi bir olaya sebebiyet vereceğini belirtir.

Rüyada Deprem Sarsıntısı Yaşamak

Rüyada deprem sarsıntısı önemli değişikliklerin, yeni bir düzenin habercisidir. Rüyada deprem sarsıntısı yaşadığını, ölmediğini görmek, mucizevî şekilde, şanslı olarak kurtulmak; yapılacak olan bazı değişiklikler için çok emek harcamak, zor bela da olsa amaca ulaşmak için çok çaba göstermek anlamına gelir.

Deprem sarsıntısı sırasındaki detaylar, yorumu epey değiştirebilir. Bu yüzden tüm rüya yorumlarında olduğu gibi diğer ayrıntıların anlamları da incelenmeli, tabir için acele edilmemelidir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

HÜSEYİN BÜYÜKOK

Rüyamda daha önce oturduğumuz 10 katlı apartman dairesindeyken ailemle otururken deprem oluyor..sarsıntı bitmek bilmiyor,çok uzun süre sarsılıyoruz ve apartmanın çatısı yere eğiliyor ve apartman yanlamasına komple yere yıkılıyor..son kattaki dairedeymişiz..ama eşyalar dahil,hiç kimseye bir şey olmuyor..dairenin hiç bir yeri yıkılmıyor…uyanıyorum…saygılarımla…