Rüyada Duru Su Görmek

Duru su her zaman hayra yorumlanır. Rüyada duru su görmek mutlu günlerin yaklaştığını da haber verir. Müjdeli haber alacak ve iş yaşamınızı düzene sokacaksınız. Duru su içinde olmak ise hayallerinize kısa sürede ulaşacağınızı işaret eder. Uzun bir ömür ve sağlıklı yaşam sizi bekliyor.

Rüyada Duru Su ile Yıkanmak

Manevi duyguları artacak ve kendini dine adayacak. Rüyada duru su görmek güzel bir ahlakı da temsil eder. Evli iseniz eşinizden destek göreceksiniz. Bekarlar ise hayırlı bir kısmet ile tanışacaklar. İsteklerinize en kısa sürede ulaşacağınızı müjdeleyen güzel bir rüyadır. Yaşamınız parlak ve kolay şekilde geçecek. Çocuklarınız hayırlı olacak ve aileniz içinde hep huzur hakim olacak.

Rüyada Duru Suda Yüzmek

Rüya sahibinin yaşamında bazı kötü giden olaylar vardır. Bu olaylardan kurtulacak ve kısa sürede feraha ulaşacaktır. Neşe ve huzur her zaman kabinde olacak, çevresine de mutluluk saçacaktır. Olumsuz düşüncelerden sıyıracak olan rüya sahibini büyük mutluluk bekliyor.

Rüyada Duru Suyun Birden Bulanık Olması

Mutlu olduğunuz günleri yakın çevreniz kıskanıyor. Bir dönem maddi sıkıntılar içine girecek ve sevdiklerinizden de destek göremeyeceksiniz. Kendi iç dünyanızda çıkılmaz sorunlar bulunuyor. Bu sorunların üstesinden gelmezseniz yakın bir zamanda tüm hayatınızı etkileyebilir. Rüya sahibi zor dönemlerini atlatmak için maddi destek sağlayacak kişilerle görüşme içinde olacak. Bu durumları kısa sürede atlatamazsa iş ve aile yaşamında bazı sorunlarla mücadele edebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın