Rüyada Beyaz Saç Görmek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyada beyaz saç görmekrüya sahibinin hayatının her alanına rahatlığın, huzurun geleceğini işaret eder. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşamı olacağı rivayet edilir. Huzur sağlık ve neşeyi müjdeleyen bu rüyayı gördüyseniz eğer sorunlarınızdan uzaklaşacağınız tabir edildiği için rahatlayabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Saç Dökülmesi

Genel anlamda çalışma hayatını işaret eden bu rüya birkaç sıkıntının da habercisidir. Rüya sahibinin çalışma hayatında işlerin bir süre yolunda gideceği, maddi gelirin artacağı ancak bu durumun, rüya sahibinin yeni bir iş koluna atılmasıyla değişeceği rivayet edilir. Rüyanızda beyazlanmış saçların döküldüğünü gördüyseniz eğer iş hayatınızda atacağınız yenilikçi adımları iyi analiz etmeniz gerekebilir. Aksi halde elde ettiğiniz geliri kaybedebileceğiniz tabir edilmiştir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Genel olarak hayırla tabir edilen rüyalardan değildir. Eğer rüyanızda saçınızın döküldüğünü gördüyseniz, maddi açıdan giderlerinizi ve gelirlerinizi birbirine uydurmaya çalışmalı hatta tasarruf etmelisiniz. Çünkü bu rüya meslek hayatındaki mevkiinin ne kadar iyi bir noktada olunsa da kaybolacağına işaret eder. Maneviyatınızı yüksek tutarak bu dönemde duygusal olarak da güçlü olmanız olumsuz koşullara karşı daha dirençli olmanızı sağlayacaktır.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Farklı tabirlere sahip olan rüyada kendi saçını kestiğini görmek, rüya sahibinin hanesinde ve meslek yaşamında gerçekleşecek olan sıkıntıları haberdar eder. Ancak diğer tabircilere göre, dertlerine kendi kendine çözmeye ya da yanlış yapmayı bırakmaya, tövbeye delalettir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın