Skip to Content

Rüyada Diz Çökmek

Diz çökmek rüya sahibinin düşmanları olduğunu bunları yeneceğini gösterir. Rüyada diz çökmek bazen de rüya sahibi açısından kötüye yorumlanır. Bazı konularda güvendiği kişiler kendisine yardım etmeyecek ve işleri ters yönde olacaktır. Çevresi kendisini eziyor ve maddi olarak kullanıyordur. Rüya sahibinin itibarının sarsılacağı olaylar yaşanacaktır.

Rüyada Düşman Önünde Diz Çökmek

Yenilgi ve başarısızlıktır. Rüyada diz çökmek verilen mücadelenin yenilgiyle sonuçlanacağını da gösterir. Sahip olduklarını başkasına kaptıracak ve kötü günlerin eşiğine gelecektir. Kendi ve ailesinin haklarını koruyamayan kişi ile tabir edilir. Sözünü çevresine dinletemiyor ve arkadaşları tarafından dışlanıyor.

Rüyada Yorulup Yere Diz Çökmek

Rüya sahibi uzun zamandır sıkı bir iş temposunda çalışmakta ve sağlığını da ihmal etmektedir. Rüyayı gören kişinin patronu, rüya sahibinin hak ettiği ücreti ödemediği için borçları birikmiştir. Sıkıntılı bir dönemden geçecek ve problemler birikecek. Yaşamdan zevk alamaz olan rüya sahibi çevresiyle de sorunlar yaşamakta. Psikolojik olarak yıpranacak ve belirli bir süre tedavi olacaksınız.

Rüyada Diz Çökerken Birden Doğrulduğunu Görmek

Rüya sahibi aşına gelen kötülüklere ses çıkarmamakta ve her şeyi içine atmakta. Çoğu konularda da sessiz kaldığı için başarısızlık korkusu her yanını sarmıştır. Çaba göstermeden kazanç istemekte ama hayalleri hep suya düşmektedir. Çevresinin etkisi altında kalıyor. Kendi başına karar veremediği için bu hayatını olumsuz etkiliyor. Mutlu ve huzurlu olmak için biraz zamana ihtiyacı var.