Rüyada Beyaz Ev Görmek

Hayırlara vesile olan rüyalardandır. Rüyada beyaz ev görmek rüya sahibinin güzel bir yaşam süreceğini işaret eder. Maddi açıdan refaha ereceği ve talihi açık biri olacağı rivayet edilir. Bolluk ve bereketle müjdelenmiştir.

Rüyada Beyaz Ahşap Ev Görmek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyada beyaz ahşap ev gören kimsenin hanesine huzurlu ve neşeli bir hava hakim olacaktır. Hane hayatında bir sıkıntı yaşamayacak ve evde olmaktan sıkılmayacaktır.

Rüyada Ev Görmek

Genel olarak rüya sahibinin iç dünyası ve hayat düzeni üzerinden tabir edilir ve huzuru, rahatlığı işaret eder. Rüyadagörülen evin detaylarını hatırlıyorsanız rüyanızı siz de yorumlayabilirsiniz. Örneğin, temiz ve güzel bir ev sıkıntılardan kurtulmayı, huzuru işaret ederken, temiz ancak beğenmediğiniz bir ev, dertsiz ama sıkılgan bir döneme rivayet eder.

Rüyada Beyaz Kapı Görmek

Güzel rüyalardandır. Rüyasında beyaz kapı gören kimsenin maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceği, hanesine huzurun geleceği ve rüya sahibinin ahlakının güzel olduğu rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Araba Görmek

Rüyada beyaz araba gören kimsenin özel yaşamındaki ve mesleki hayatındaki problemlerin çözümleri ile çok uğraştığı için dinlenecek bir ortam aradığı ve güzel bir fırsat yakalayarak bu ortama sahip olacağı rivayet edilir. Başka bir tabire göre ise emeklilik dönemini sakin bir mekanda insanlardan nispeten uzak bir yerde geçireceği işaret edilir.

Rüyada Beyaz Araba Almak

Özel hayat ve mesleki hayatı referans alarak tabir edilir. Rüya sahibinin bu ortamlardaki dertlerinden kurtulacağı rivayet edilir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın