Rüyada Beyaz Etek Görmek

Hayırlı tabirlere sahip olan bir rüyadır. Rüyada beyaz etek görmek rüya sahibinin bekar bir kimse olması durumunda güzel ve hayırlı bir izdivaca, evli bir kimse ise hanesindeki huzurun eşi ile beraber sağlandığını unutmaması ve onun değerini bilmesi gerektiği işaret edilir.

Rüyada Uzun Etek Giymek

Güzel rüyalardan biridir. Rüyasında uzun etek giydiğini gören bir kimsenin hayatında duygusal ve bilişsel anlamda gelişmeler yaşanacağı rivayet edilir. Kişinin kendini geliştireceği ve özellikle mesleki yaşamını bu gelişmişliğin ışığında kendisinin belirleyeceği işaret edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Hayırla tabir edilen rüyalardan kabul görür. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğunu müjdeleyen bu rüya, rüya sahibinin iyi niyetini tabir eder. Ancak rüya sahibinin iyi niyetinin suistimal edilmesine izin vermemesi gerektiği de bu noktada önemlidir.

Rüyada Etek Görmek

Rüya sahibi kadınsa ve rüyası kasvetli değilse talihin rüya sahibinden yana olacağına delalettir. Ancak kasvetli bir rüyada gönül verdiği kişi tarafından üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibi erkekse ve rüya kasvetli ise can sıkıcı konulara, rüya ferahsa da helal olmayan gelirleri işaret eder.

Rüyada Kot Etek Giymek

Çok farklı yorumlara sahip olduğu için detaylarına göre tabir edilmesi daha doğru sonuçlar doğuracaktır. Örneğin; rüya sahibi erkekse bu rüya çevresinden eleştirileceğine ve arkasından konuşulacağına, evli bir kadınsa hanesinde kocasıyla sorunları olduğuna, bekar bir kadınsa, toplum tarafından tavırlarıyla alakalı eleştirileceğine, yaşlı bir kadınsa ve çocukları varsa, çocuklarının anlaşmazlığına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın