Rüyada Diş Düşürmek

Rüya sahibin ailesini temsil eder. Rüyada diş düşürmek kimi durumlarda eve ya da bir mülke sahip olunacağına işaret eder. Bazı zaman ise ayrılık ve ölüm ile tabir edilir. Ailenizde yaşayacağınız kayıpları simgeler. Ailenizden uzaklaşacak ve yalnız bir hayatın içine gireceksiniz. Üst dişiniz düşerse ticari anlamda kazanç elde edeceksiniz. Alt dişiniz düşerse kederdir.

Rüyada Dişlerinizi Çektirmek

Rüya sahibi sıkıntı içerisindedir ama bu sıkıntılarından kurtulacaktır. Rüyada diş düşürmek iş yaşamınızın düzeleceğine işaret eder. Ağrılı dişinizi çektiriyorsanız sizi üzen sıkıntılardan kurtulacaksınız. Hasta iseniz şifa bulacak ya da taktığınız sorunlardan kurtulacaksınız.

Rüyada Yeniden Dişinizin Çıktığını Görmek

Parasal konularda belirli sıkıntılar yaşayacaksınız. Aile ve iş yaşamınızı zorlu günler bekliyor. Çıkan diş beyaz ise müjdeli haber alabilirsiniz. Evli bir kadının bu rüyayı görmesi kız çocuğu olacağına işarettir. Erkek rüyada dişinin çıktığını görürse iş hayatında iyi bir kademeye gelecek ve her zaman çevresinin takdirini toplayacak.

Rüyada Dişinin Ağrıdığını Görmek

Akrabalarınız size zarar verecek ve çıkmaza düşeceksiniz. Yakın çevrenizden olan kişiler sizler için kötü planlar düşünmekte. Rüya sahibinin öz güveni yok ve kendisine güvenmiyordur. Boşluk içinde olduğunuz gibi çoğu kararları da tek başına alamıyorsunuz. İş hayatınızda bazı değişiklikler olabilir. Yanlış tercihler yapmanız olasıdır. Rüya sahibinin aile yalanında da karışıklıklar var ve bunların çözümüyle uğraşıyor olabilir. Sıkıntılı bir süreç ve bu sıkıntılardan sabırla kurtulmanızı işaret eden bir dönemdesiniz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın