Skip to Content

Rüyada Beşibirlik Görmek

Bolluk ve bereketi işaret eden hayırlı rüyalardandır. Rüyada beşibirlik görmek rüya sahibinin talihinin kendisinden yana olmasına, mesleğinde iyi noktalara geleceğine, dertlerinin son bulacağına delalettir. Bu güzel rüyayı gören kimsenin rüyayı gördüğü dönemde maddi gelirinin artacağı ve yaşam kalitesini yükselteceği rivayet edilir.

Rüyada Beşibirlik Bulmak

Hayırlı haberlerle müjdelenen bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatının birçok alanında etkisigözlemlenebilen bu güzel haberler, problemlerin unutulmasını, maddi sıkıntıların ortadan kalkmasını sağlayacağı rivayet edilir.

Rüyada Altın Görmek

Birbirinden farklı birçok şekilde tabir edilebilen rüyada altın görmek, genel anlamıyla mutluluğu, hayallerin gerçekleşmesini rivayet eder. Rüyanın görüldüğü dönemde rüya sahibinin, hem ruhsal anlamda hem de parasal anlamda rahatlayacağı işaret edilir.

Rüyada Altın Bulmak

Hayra yorulan rüyalardan kabul edilmez. Rüyada altın bulmak büyük maddi sıkıntıları işaret eder. Rüya sahibi bu maddi sıkıntılar ile nasıl baş edeceğini bilemediğinden sadece parasal anlamda değil aynı zamanda manevi sorunlar da yaşayacaktır. Bu dönem içerisinde rüya sahibinin, gerçek yaşantısında daha tasarruflu olmaya çalışması, maneviyatını güçlü tutmaya çalışması onun yararına olacaktır.

Rüyada Altın Toplamak

Güzel rüyalardan kabul edilir. Rüyasında altın topladığını gören kimsenin yüreğinde kötülük olmayacağı, talihli bir sürece gireceği, dileklerinin gerçekleşeceği işaret edilir.

Rüyada Altın Kolye Görmek

Hayır ile tabir edilen güzel rüyalardandır. Rüyasında altın kolye gören kimsenin güzel ahlaklı bir kimse olduğu, etrafındaki insanların kendisinden razı olmasını sağlayabilmiş, iyi niyetli biri olduğu kendisine müjdelenmiş demektir.