Rüyada Beyaz Tül Görmek

Genel olarak hayırla tabir edilir. Rüyada beyaz tül görmek tamamlanmamış bir çalışmanın tamamlanması için gereken işlere adım atılacağı rivayet edilir. Rüya sahibi evli biri değilse, yeni ve hayırlı ilişkileri işaret eder. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğu ve dileklerinin, dualarının kabulü için biraz sabır gerektiğine delalettir.

Rüyada Beyaz Tülden Duvak Görmek

Böyle bir rüya görmek bekar kadınlar için tahayyül edilemeyecek kadar güzel bir izdivaca delalettir. Evlenmiş birinin bu rüyayı görmesi ise çocuğunun evliliğine alamet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin huzura ereceği, tanıdıkları kişiler tarafından çok sevileceği ve saygı duyulacağı rivayet edilir.

Rüyada Yatakta Tül Görmek

Tül çoğu zaman rüyada izdivacı işaret ettiğinden, evli bir kimsenin yatakta sineklik olarak kullanılan tüllerden görmesi hanesine gelecek olan huzuru, bekar bir kimse için de evliliğe işaret eder.

Rüyada Kadının Yüzünde Tül Görmek

Hayırla tabir edilen rüyalardır. Rüya sahibi bir kadınsa ve tülü kendi yüzünde görmüşse içinin güzelliğinin yüzüne vurduğu kendisine müjdelenmiştir.

Rüyada Tül Perde Görmek

Tül perdenin rüyada görülmesi rüya sahibinin kimseyle paylaşmadığı, paylaşmak istemediği durumların ortaya çıkacağına işaret eder. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz etrafınızdaki insanlarla neler paylaştığınıza dikkat etmeniz sizin için faydalı olabilir.

Rüyada Beyaz Örtü Görmek

Rüya sahibinin hiç kimseyle paylaşmak istemediği ciddi durumların ortaya çıkma riski olduğu rivayet edilir. Bu durumu iyi bir şekilde kontrol edebilmek için tekrar tekrar yalan söyleyerek günah işlenebileceği tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın