Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüyada dövme yaptırdığını görmek hayatınızdaki olumsuzluklara, herhangi bir konudan dolayı mutsuz olacağınıza ve sıkıntılı günlerin sizi beklediğine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatının aksaklıklar nedeniyle bozulacağına, kendisini kurtarmak için yaptığı plan ve çalışmaların başarısız olacağına ve var olan alacaklarını alamayacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kalıcı Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüya sahibinin hatalar içinde kaldığına, dikkatsizliği ve savrukluğu nedeniyle zor günler yaşayacağına ve kendisini kolay kolay toparlayamayacağına işarettir. Rüya sahibi tüm bu hataların bedelini ağır bir şekilde öder ve bu hataların kendisine getirdiği kötülüklerden uzun süre kurtulamaz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Geçici Dövme Yaptırmak

Rüya sahibinin gördüğü bu rüya iş veya sosyal hayatta sorun ve sıkıntılar yaşanacağını fakat tüm bu problemlerin sanıldığının aksine büyük değil küçük problemler olduğunu, sabır ve istekle yol alınırsa bu aksaklıklardan kısa sürede kurtululacağını müjdelemektedir.

Rüyada Kendisine Dövme Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin dünya işleriyle çok haşır neşir olduğuna, dini inancının zedelendiğine ya da az olduğuna, günah işleyeceği olayların içinde olduğuna işarettir. Rüyayı gören kişinin tüm bu asiliğin ve yanlış işler yapmasının kendisine büyük zararlar vereceğini ve derhal bu hata ya da hatalardan dönmesi gerektiğini ifade eder.

Rüyada Başkasına Dövme Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin dünyevi konularda başarılı olacağına ve kazancının artacağına, kendisine sunulan tüm fırsatlardan faydalanacağına, maddi olarak rahat olacağına fakat yine de sosyal yaşantısında mutsuz ve huzursuz bir kişi olacağına şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın