Rüyada Dinozor Görmek

Rüyada dinozor görmek rüya sahibinin çevresindeki bir kişiyle tartışma yaşayacağı manasını taşır. Rüyayı gören kişinin sosyal yaşantısında yahut iş hayatındaki bir kişiyle rekabet içine gireceğine, kendisini çekemeyen kişilerin varlığına işarettir.

Rüyada Dinozor Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, maddi durumunun düzeleceğine, zenginliğinin artacağına ve bu durumun kendisini çekemeyen kişileri kıskandıracağına işarettir. Rüya sahibi bolluk ve berekete ulaşır ve mal mülk sahibi olur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dinozor Öldürmek

Rüya sahibinin karşısına çıkacağı fırsatları iyi değerlendiremeyeceği, eline geçecek şansı tepeceği manasına gelir. Rüya sahibi kaybettiği fırsatları çok geç fark edecek ve sahip olduklarının kıymetini bilemeyecek şeklinde ifade edilir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibine desteği olan ve onu her konuda yalnız bırakmayan bir kişinin kalbini kıracağına ve onu kaybedeceğine de işarettir.

Rüyada Dinozor Yumurtası Görmek

Rüyayı gören kişinin tüm sıkıntı ve karmaşıklıklardan kurtulacağına, hayatının düzene gireceğine, kendisini işine ve evine adayacağına şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin tüm keyfinin eşi ve çocuklarıyla vaktini değerlendirmek olduğuna ve dışarda gözü olmadığına da delalettir.

Rüyada Dinozor İskeleti Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki olumlu gelişmelere, şansının artacağına ve kendisi için hayırlı ve güzel makama ve itibara kavuşacağına işarettir. Rüya sahibinin sahip olduğu bu mevki ailesine de faydalı olacak ve bu mevkiiyi elinden kaybetmeyecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dinozor Kesmek

Rüya sahibinin kendisine zarar verdiğine, hataları yüzünden sıkıntılı ve kederli günler yaşayacağına, maddi açıdan kayıp ve zarara uğrayacağına işarettir. Rüya sahibi tüm bu kötülükleri farkında olmadan kendisine yapmaktadır şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın