Skip to Content

Rüyada Erkek Arkadaşını Görmek

Rüyada erkek arkadaşını görmek rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişi olduğuna işarettir. Rüya sahibi evliyse ailesine bağlı olduğu ve hayırlı evlatlar yetiştirdiği manasını taşır. Rüya sahibi bekar ise bu rüya kişinin karşısına çıkacak hayırlı bir kısmete ve tez zamanda mutlu bir yuva kuracağına işarettir.

Rüyada Erkek Arkadaşı İle Tartıştığını Görmek

Rüya sahibinin iç dünyasını kişilere açmakta zorluk çektiğini bu yüzden çevresindeki kişiler tarafından anlaşılmadığını şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin ailesi içindeki dargınlıkları, rüya sahibinin geçmişe takıntılı olması nedeniyle problemler yaşadığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar bir kadınsa kendisine talip olan kısmetlerini engelleyen bir kişinin varlığının habercisidir.

Rüyada Erkek Arkadaşı İle Yürüdüğünü Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki yeniliklere işarettir. Bu yeni bir iş ya da yeni bir ev olarak yorumlanacağı gibi rüyayı gören bekar bir kişinin yeni ve iyi bir kısmete kavuşacağına da yorulur. Rüya sahibi evli bir kadınsa eşiyle yaşayacağı tartışmaya ve ağız tatlarının bozulacağına işarettir.

Rüyada Erkek Arkadaşı İle Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin alacağı temiz bir habere, kendisine yapılacak büyük bir kutlama ya da sürprize, değeri büyük bir hediyeye işarettir. Rüya sahibi evliyse eşiyle arasındaki bağın ve aşkın kuvvetleneceğine şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin ailesine ve eşine yoğun sadakat beslediğinin de habercisidir.