Rüyada Döner Yemek

Rüyada döner yemek, rüyayı gören kimsenin bazı işlerden menfaat sağlayacağına, sahtekarlığa, rüya sahibinin maddi ve manevi ihtiyaçlarının karşılanmasına delalettir. Rüyada sıcak döner yemek kişinin meslek değiştireceği veya yeni bir işe gireceği manasına gelmektedir. Rüyada yenen dönerin soğuk olması ise rüya sahibinin istemediği bir iş yapmasına fakat bu işten güzel bir kar elde edip mal sahibi olacağına delalettir. Rüyada çok fazla döner yediğinin görülmesi ise rüyayı gören kişinin büyük bir mirasa konacağı rivayet edilir. Rüyada başkalarına döner yedirmek rüyayı gören kişinin insanlara faydasının dokunacağına delalettir.

Rüyada Yaprak Döner Görmek

Rüyada yaprak döner yemek, rüyayı gören kişinin maddi bir kazanç kazanacağına, eline geçecek mirasa, kişinin maddi açıdan ferahlayacağına delalettir. Yaprak döner satın almak rüyayı gören kimsenin kazançlı bir yatırım yapacağına delalettir.

Rüyada Dönerci Görmek

Rüyada dönerci görmek, rüyayı gören kişinin kaliteli bir şirkette işe başlayacağına delalettir. Rüyada dönerci görmek aynı zamanda, rüyayı gören kişiye zararı dokunacak bir kimseye delalet olabileceği gibi aynı zamanda rüya sahibine yardımı dokunacak bir kimseye de delalet olabilir. Rüyada bir dönercide çalışmak, rüyayı gören kişinin iyi kalpli, yardımsever bir kimsenin yanında işe gireceğine ya da istediği bir işte çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada Döner Yemek ( Psikolojik Yorum )

Rüyada döner yediğini gören kimse gerçek hayatta yemek yemeyi seven kimseler olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin dünyevi şeylere kendini kaptırdığı manasına gelmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın