Rüyada Doğum Günü Kutlamak

Rüyada doğum günü kutlamak, rüyayı gören kişinin için hayırlı haberler alacağına, uzun zamandır görüşülmeyen akrabalar ve arkadaşlar ile görüşüleceğine ve rüya sahibini mutlu günlerin beklediğine alamet olur. Rüyada doğum günü kutlamak ayrıca rüya sahibinin sıkıntılı ve mutsuz günlerinin sona ereceğine, nerden geldiği belirsiz bir miktar paranın eline geçeceğine delalet edilir.
Rüyada doğum günü görmek bazı yorumcular tarafından da olumsuz şekilde yorumlanır. Rüya sahibini şansız, bereketsiz ve hayırlı olmayan günlerin beklediği, işlerinde aksiliklerin çıkacağına ve maddi sıkıntıların yaşanacağına delalettir.

Rüyada Doğum Günü Hediyesi Almak

Rüyada doğum günü hediyesi almak, rüya sahibinin sevindirici ve güzel bir haber alacağına ve hayatıyla ilgili yolunda gitmeyen şeylerin düzene gireceğine alamet edilir. Rüyada doğum günü hediyesi almak aynı zamanda rüya sahibinin sevdiği ve değer verdiği bir dostunun iyi haberlerini alacağına, ona her durumda yardımcı olacağına ve dostluklarının daha da pekişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek

Rüyada doğum günü pastası görmek, rüya sahibinin maddi durumunda ciddi boyutta bir ilerleme olacağına, rüya sahibinin zenginleşeceğine, fakat bu zenginliğin kısa süreceğine delalettir. Rüyada doğum günü pastası görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin uzun zamandır çok istediği şeylerin gerçekleşeceği manasına da gelmektedir.

Rüyada Doğum Günü Pastası Kesmek

Rüyada doğum günü pastası kesmek, rüyayı gören kişinin reel hayatta ciddi manada yalnızlık yaşayacağına, çevresinde kimse kalmayacağına, yaptığı olumsuz hareketlerden dolayı etrafındaki insanları kendisinden uzaklaştıracağına, sıkıntılı günlerini atlatmak için çok çabalayacağına delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Defne

Rüyamda küs olduğum arkadaşim yanima gelip beni doğum gününe çağriyordu ve sonra ben doğum gününe gittiğimizi zannediyordum fakat küs olduğum 7-8 arkadaşim ve beni doğum gününe çağiran arkadaşlarımla beraber parkta körebe oynuyorduk.

Yahya

Sınıfta bir kız doğum günü olduğunu söyledi. Herkes selamlaştı. Benim yanıma geldi ve ben sadece elimi uzattım. Ayağa kalkmadım. Soğuk davrandım. Sınıftan bir kişi hediye verdi. Sonra hediye veren erkek ile birlikte 2-3 kişi kendi aralarında konuşmaya başladı.