Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Rüyada buğday tarlası görmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak kısmetli ve huzurlu bir ömür yaşayacağına delalettir. Fakat rüyada buğday tarlası görmek aynı zamanda rüya sahibinin sıkıntı bir döneme gireceğine, çevresinden destek beklediğine, karşısına çıkan tekliflerden birini seçip hayatını tamamen ona adayacağına, bu sebeple başka şeylerle ilgilenemeyeceğine, ailesini ihmal edeceğine delalettir. Bu sebeple kişinin ailevi problemleri oluşabilir. Rüya sahibi ailesel konularda dikkatli olmalıdır.

Rüyada Buğday Tarlası Ekmek

Rüyada buğday tarlası ektiğini görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında ve aile hayatında çok hayırlı bir döneme girdiğine delalettir. Aynı zamanda yaptığı her işte büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve bugüne kadar verdiği tüm çabaların nen sonunda meyvesini vereceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve yakın bir zamanda hayırlı ve güzel bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Buğday Tarlası Biçmek

Rüyada buğday tarlası biçmek, rüyayı gören kişinin çalışma ve aile hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine ve bir takım sorunlar yaşanacağına delalettir. Aynı zamanda yakın dostlardan bir takım zararlar geleceğine, çok değer verilen bir kimseden kötü bir haber alınacağına ve üzüntülü bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada Buğday Toplamak

Rüyada buğday toplamak, rüyayı gören kişinin iş hayatında bir takım sorunlar yaşayacağına, fakat bu sorunları mevki ve maddi olarak kendisinden çok çok üstün birisinin desteği ile aşacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın