Rüyada Birine Sarılmak

Rüyada birine sarılmak, rüyayı gören kişinin ruhen ve bedenen sağlığına çok ehemmiyet gösterdiğine, beslenmesine ve vücutsal dengesine dikkat ettiğine, sıkıntılı ve gergin şeylerden uzak durduğuna ve herhangi ufak bir rahatsızlığında bile soluğu doktorda aldığına dair bir işarettir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Öpmek

Rüyada birine sarılmak ve öpmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır görüşmediği bir kişi ile karşılaşacağına ve bu karşılaştığı kişinin hayatında bir takım olumlu olaylara vesile olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Erkeğe Sarılmak

Rüyada erkeğe sarılmak, rüya sahibinin cinsiyetine göre farklılık gösterir. Rüyayı gören şahıs erkek ise bir bayan ile yıldırım aşkı yaşayacağına, rüyayı gören şahıs bayan ise bir erkek ile büyük ve tutkulu bir aşk yaşayacağına delalettir.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarılmak, rüyayı gören kişinin gerçek hayattaki sevdiği şahıs ile bazı sorunlar yaşayacağı rivayet edilir.

Rüyada Eşine Sarılmak

Rüyada eşine sarılmak, rüyayı gören kişinin ömrünün sonuna kadar huzurlu, hayırlı, sağlıklı ve güzel bir aile hayatı geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Düşmanla Sarılmak

Rüyada düşmanla sarılmak, rüya sahibinin çalışma arkadaşlarından bazıları ile yaşadığı sorunları halledeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak, rüya sahibine bir işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin sağlığına dikkat etmesi gerektiği sinyali veren bu rüyayı dikkate almak gerekir.

Rüyada Hayvana Sarılmak

Rüyada bir yılana sarıldığını gören kimsenin, müşkül durumunda bir düşmanından medet ummak zorunda kalacağına, ayıya sarıldığını gören kimsenin, karakter ve bedenen çok güçlü birinin himayesi altına gireceğine, balığa sarılan kimsenin ise kısmetinin açılacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın