Skip to Content

Rüyada Kapı Kolu Görmek

Rüyada kapı kolu görmek, rüyayı gören kişinin rüyada gördüğü kapının nerenin kapısı olduğuna ve nasıl bir kapı kolu olduğuna bağlıdır. Rüyayı gören kimsenin rüyada gördüğü kapının kolu evinin kapısının kolu ise huzurlu ve mutlu bir aile hayatı yaşayacağına delalettir. Kişi çalıştığı kurumun kapısının kolunu görüyorsa bir takım sıkıntılar dışında uzun bir süre sıkıntı yaşamayacağına, kişinin gördüğü resmi bir kurumun kapısının kolu ise devlet sınavlarında başarılı olup hayırlı bir devlet kurumunda işe gireceğine delalettir. Rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin mevcut hayat düzenini korumaya çalışacağını, dışarıdan gelebilecek herhangi bir sıkıntı ya da kötülüğe karşı kendisini ve ailesini korumaya çalışacağını işaret etmektedir.

Rüyada Demir Kapı Kolu Görmek

Rüyada demir kapı kolu görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında üstün başarılar elde edeceğine ve güçlü bir kimse olacağına delalettir. Aynı zamanda bu rüya rüyayı gören kimse için söylenen kötü sözlerin ve dedikoduların yalan olduğunun ortaya çıkacağını rüya sahibinin aklanacağını işaret etmektedir. Hayatındaki işler yolunda gitmeyen kimseler için ise yeni kapıların açılacağı rivayet olunur.

Rüyada Kırık Kapı Kolu Görmek

Rüyada kırık kapı kolu görmek, rüyayı gören kimsenin hayatında olumsuz şeyler olacağına delalettir. Rüya sahibinin sıkıntılı, kederli, belalı ve üzüntülü günler geçireceğine alamet olunur. Rüyada görülen kırık kapı kolu kişinin evinin kapı kolu ise aile içinde yaşanacak huzursuzluklara, kötü günlere, ayrılıklara delalettir. Rüyada görülen kırık kapı kolu iş yerine ait ise bazı kötü niyetli kişiler sebebiyle yapılan projelerde olumlu sonuçlar alınamayacağına ve rüya sahibinin işini kaybedeceğine delalettir.