Rüyada Dolma Yapmak

Rüyada dolma yapmak; gündelik hayatın içinden zihinde kalmış bir şey değil ise becerikli, hamarat kimseye, sorumluluklarını bilen, çalışkan insanlara yorulur. Rüyada yapılan dolma; biber, patlıcan, kabak ya da domates olabilir ve bunlara göre de farklı yorumlanır. Bütünsel bir değerlendirme için ayrı ayrı nesne, şekil ve renklerin anlamlarına da bakmanız önem arz eder.
Rüyada dolma yapmak; amacı hayırlı olan işlere ön ayak olmak, paylaşımda bulunmak, hayata dair güzellikleri sunmak anlamlarına gelir. Rüyada yapıldığı görülen dolma bazı rüya tabircilerine göre de gizli saklı işler yapmaya ya da sır saklamaya yorumlanır. Bu işin tek başına yapılmış olması anlamı güçlendirir. Kalabalık ile birlikte dolma yapmak ise bir şenliğe, kutlamaya ya da hayır için toplanmaya işarettir.

Rüyada Etli Dolma Yapmak

Rüyada yapılan dolma içinde et varsa büyük kazanç kapıları açılacağına yorumlanır, bir iş için koyulan sermayeye simge olan et ne kadar bol ise getirisi o kadar yüksek bir yatırıma tabir edilir. Helal hayvanlardan olmayan et ya da bozulmuş et; hileye, sahteciliğe delalet eder ve o işten hayır beklenmemesi anlamına gelir.

Rüyada Zeytinyağlı Dolma Yapmak

Rüyada zeytinyağlı dolma yapmak ve de yemek; iyi hizmetlerde bulunmaya, neşeye, sağlığa ve mutluluğa işaret eder. Yaptığı dolmalardan ikram ettiğini görmek; emek harcanan bir beceriyi pazarlamaya, birinin ikram ettiği dolmalardan yemek; bir işte aracılık yapmaya gerçekleşmesi beklenen bir dileğin olmasına yardımcı olmaya tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!