Skip to Content

Rüyada Dolma Yemek

Rüyada dolma yemek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağı, bir hedef için emek veriyorsa o emeklerin boşa çıkacağı manasındadır. Rüya sahibi emek verdiği konu için uğraşırken, hayatının problemsiz olan kısımlarında da yeni problemler çıkar. Yani işleri çözmeye çalıştıkça daha da bozulacaktır. Rüya sahibinin elini attığı her işten olumsuz netice alacak kadar nasipsiz olacağına işarettir.

Rüyada Biber Dolması Yemek

Rüyada biber dolması yemek kişinin düzeninin alt üst olmasına ve işlerinin bozulacağına işarettir. Rüya sahibinin gayret gösterdiği bir meselede büyük hayal kırıklığı yaşayacağı, zarar edecek iş atılımlarında bulunacağı ve yaşayacağı büyük maddi kayıp ile hayatının huzurunun da kaçacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zeytinyağlı Dolma Yemek

Rüyada zeytinyağlı dolma yemek hayra alamet bir rüyadır. Bu rüya, kişinin nasibinin bol olacağı manasına gelir. Rüya sahibi hayatında doğru adımlarla ilerleyecek, başarılı olacak işlere imza atacak ve bereket hanesinden eksik olmayacaktır.
Bir başka rivayete göre ise bu rüya, kişinin çok hayırlı ve uzun ömürlü olacak bir evlilik yapmasına işrettir.

Rüyada Kıymalı Dolma Yemek

Rüyada kıymalı dolma yemek zorlukları ve engelleri aşmak olarak tabir edilir. Rüya sahibi çok hırpalanmadan, hatta kolay bir şekilde büyük rızıklar elde edecektir. Ama bunları şer yollardan ya da günaha batarak elde etmeyecektir. Şansının yaver gitmesiyle çok emek vermeden çok fırsat yakalayacağına, kalben memnuniyete işarettir.