Rüyada Dolar Görmek

Rüyada dolar görmek rüya sahibinin el araba gibi pahalı mal ve mülke yakın zamanda sahip olacağını anlatı. Geleceği için yıllarca biriktirdiği parayı akıllı yatırımlar harcamasına delalettir. Ayrıca bu rüya rüyayı gören kişinin idealist, ne istediğini bilen, çok iyi yerlere gelmek isteyen, gözü yükseklerde bir kişi olduğunu anlatır. Fakat rüya sahibi buna rağmen asla haram mala haram lokmaya dokunmaz demektir.
Kısacası rüya sahibi en iyisini en pahalısını istese dahi bunu kendi gayreti ve kendi imkanları ile gerçekleştirecek haksızlığa ve adaletsizliğe asla izin vermeyecek bir insan anlamına gelir.

Rüyada Dolar Çalmak

Rüyada dolar çalmak, rüyayı gören kişinin gizlisine girmek mahremiyetini görmek anlamına gelir. Belki de rüyayı gören kişi bilmeden de olsa tanıdığı bir insanın mahremiyetine şahit olacaktır her şeyini öğrenecek demektir.

Rüyada Dolar Saymak

Rüyada dolar saymak rüyayı gören kişinin hayatında her şeyin iyi gittiğini özellikle işinde istediği amacı hedefi bulacağını, engelleri teker teker yok ettiğini, Zafere giden yolu sonuna geldiğini anlatır.

Rüyada Dolar Bozdurmak

Rüyada dolar bozdurmak, rüyayı gören kişinin hayatında yeni planlar projeler yapmayı düşündüğünü delalet eder bunlar içinde bir belli bir sermaye ayırmış demektir. Eğer rüyada dolar bozdurduğunu gördüyseniz kısa zaman içerisinde daha mutlu olacağınız bir iş sahibi olacaksınız demektir.

Rüyada Dolar Toplamak

Rüyada dolar toplamak, rüyayı gören kişinin kısa zamanda bol kazanç sağlayacak bir fırsat kapısı açılacak demektir. Buradan kazanacağı para hayırlıdır ve helaldir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

ilhan Ahmet

Ruyada dolar kursu 3.90 olmus babama dedim dolar 90 olmus ne yapacaz diye

Sevgi

Rüyamda imam nikahı eşim ve çocuklarım bavul alıp arabayla seyahate çıkıyoruz. Bir eve gidiyoruz. O eve giderken uzun merdivenlerden çıkıyoruz. Elimizdeki bavulla arabaya biniyoruz. Ana caddenin ortasında kaza oluyor. Orada iniyoruz. Eşim bana bozdurmam için yüklü miktarda dolar veriyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?