Rüyada Dolaşmak

Rüyada dolaşmak, rüyayı gören kişinin hayatında belli başlı yenilikler olacağına veya yeni kişiler ile tanışacağına delalet eder. Kişi heyecanlanınca bir ortama girecek veya kalabalık içerisinde konuşma yapacak diye yorumlanır. Kısacası bu rüya kişinin yabancılık çekeceğini, utanacağını, dikkatlerin üstünde olduğu için heyecanlanacağına alamettir. Genel anlamda kişinin çevre veya arkadaş değiştirmesi olarak yorumlanır.

Rüyada Arkadaşlarla Dolaşmak

Rüyada arkadaşlarla dolaşmak, rüyayı gören kişinin hayatında bir mutluluk, keyif veren olay olacağına, huzurlu bir aile ortamı sağlayacağına, yeni düzgün insanlarla tanışıp güzel iletişimler kuracağına yani hayattan eskisinden daha çok zevk alacağına alamettir. Kişi problemsiz, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girecek, geçmişin acısını çıkartacak demektir. Ayrıca bir başka yorum da rüya sahibinin samimi insanlarla tanışacak olmasını, kötü niyetli kişilerden uzak duracağını, disiplinli bir hayat sürdüreceğini ve psikolojisinin yerine geleceğini anlatmasıdır.

Rüyada Yalnız Başına Dolaşmak

Rüyada yalnız başına dolaşmak, rüyayı gören kişi eğer evli ise aralarında bazı sıkıntılar olacak demektir. Birbirlerinden bir süre uzaklaşmak isteyebilirler anlamına gelir. Rüyayı gören kişi evli değil ise sevgilisiyle bir ayrılık yaşayacak ve ardından çok acı dolu günler geçirecek ama sonrasında toparlanıp kendi başına kaldığı yerden devam edebilecek anlamına gelir. Ayrıca bu rüya ile ilgili bir başka yorumda kişinin kendi başına karar alması ve sorumluluk sahibi olabilmesi gerektiğini anlamasıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın